Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
98482_novy projekt 3.jpg
13. apríla 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Svet, v ktorom žijeme, potrebuje šikovných strojárov

13.4.2022 – Mnoho ľudí z generácie Z, ktorí sa hlásia na vysoké školy, už podľa prieskumov neuvažujú iba o tom, „čo by ich najviac bavilo”, ale zameriavajú sa pri svojej budúcnosti aj na to, ako veľmi cenené bude ich povolanie a v akej miere dokáže prospieť svetu, v ktorom žijeme.

Moderný strojár je talentovaný inžinier, ktorý dokáže ovládať a konštruovať stroje, ktoré menia svet, ako ho poznáme dnes. Pre niektorých skeptikov je možno fakt, že stroje nahradia ľudskú prácu príšerný, my to však vnímame presne naopak. Ak budú existovať stroje, ktoré nahradia prácu, pri ktorej ľudia nie sú nevyhnutní, môžu sa konečne začať venovať tomu, čo skutočne naplní ich život, môžu sa zamerať na sebarozvoj a prácu, ktorá ich bude tešiť, namiesto toho, aby celé dni prestáli vo fabrikách.

Naši študenti tvoria budúcnosť už dnes – od stavby elektromobilov, cez tvorbu snímateľných zubných protéz, až po projekty čiestenia ovzdušia, ktoré pomáhajú nielen planéte, ale v dobe pandémie aj nám všetkým, aby sme zostali zdraví.

Dôvodov, prečo sa rozhodnúť práve pre Strojnícku fakultu je mnoho. Pre tých, ktorí sú fixovaní na budúcnosť a istoty, je to určite najmú 100%-ná zamestnanosť našich absolventov a nadštandardné platové ohodnotenie.

Pre milovníkov technológií je zase skvelým dôvodom prax počas celej doby štúdia a práca so špičkovými technológiami, ktoré máme na fakulte k dispozícii.

A pre tých, ktorí hľadajú skvelý študentský život a 5 rokov zábavy, štúdia a budovania vzťahov, ponúka naša univerzita najkrajší campus na Slovensku.

Strojarina v Žiline je skvelé miesto pre každého nadšenca za lepší a progresívnejší svet.

Chcete o nás vedieť viac? Kliknite na: https://svetstrojov.sk/

Termín podania prihlášky je 30.4.2022

Informačný servis

K téme

40 000 eur na projekty, ktoré spoja mladú a staršiu generáciu Na Slovensku vyrástla jedinečná predajňa: Zelený Kaufland budúcej generácie využil pri stavbe drevo namiesto betónu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.