Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. marca 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Supertichý počítač v ponuke Realshop

BRATISLAVA 22. marca – Realshop.sk (www.realshop.sk) zaradil do svojej ponuky vychytávku pre ľudí, ktorí majú pri práci a zábave radi absolútne ticho. Počítačová zostava HAL3000 Silent je vyvinutá tak, aby poskytovala absolútne bezhlučnú prevádzku a zároveň mimoriadne vysoký výkon.

Výrobca bezhlučného počítača HAL3000 Silent, spoločnosť 100mega, navrhol toto zariadenie tak, že vďaka starostlivo vybraným a testovaným komponentom pri práci zo svojho počítača nebudete počuť nijaký hluk – žiadne vrčanie ventilátora či pevného disku počítača.

Pritom však ponúka špičkový výkon, zabezpečovaný najvýkonnejším štvorjadrovým procesorom Intel Core i7 3,4 GHz s ultra tichým aktívnym chladičom Gelid. Okrem toho špičkový výkon počítača zabezpečuje aj vynikajúca grafická karta Sapphire Radeon HD 7750 Ultimate s masívnym pasívnym chladením, a tiež primárny 120GB SSD disk, podporený zrkadleným RAID poľom s dvoma tichými 2,5´´diskami s celkovou kapacitou 1TB, čo používateľom umožňuje extrémne rýchly štart operačného systému a aplikácií. Samozrejmosťou je predinštalovaný operačný systém Windows 7 Home Premium 64 bit.

Všetky zostavy sú vybavené aj multiformátovou čítačkou pamäťových kariet a DVD vypaľovacou mechanikou Samsung.

O spoločnosti
Spoločnosť Gratex International, a.s., je jedným z lídrov slovenského IT trhu vo vývoji softvérových riešení založených na špičkových technológiách. Okrem vývoja inovatívnych softvérových aplikácií v rámci rozsiahlych informačných systémov poskytujeme aj služby potrebné na ich úspešné zavedenie, prevádzku a údržbu. Sídlom spoločnosti je Bratislava, dcérska spoločnosť má sídlo v austrálskom Sydney a registrovaná pobočka je lokalizovaná v Soule v Južnej Kórei.

O Realshop.sk
Realshop.sk je jeden z prvých slovenských internetových obchodov s elektronikou. Na trhu úspešne pôsobí už od roku 1997, kedy bol založený slovenskou IT spoločnosťou Gratex International.

O spoločnosti 100mega
Spoločnosť 100mega, s.r.o. je najväčší český výrobca počítačových zostáv a jeden z najvýznamnejších distribútorov počítačových komponentov v Českej republike. Na trhu úspešne pôsobí od roku 1991.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Mladí ľudia z centier pre deti a rodiny ukázali svoje nadanie v projekte Predveď svoj talent Cenu SYGA 2024 vyhrali stredoškolskí študenti s projektom simulácie technologického procesu finalizácie pneumatík

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.