Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. septembra 2012 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Stretávate sa s týmito výrazmi často?

BRATISLAVA 27. septembra – Ste závislí na cukre!

Často sa stretávam s ľuďmi, ktorí na informácie o škodlivosti cukru reagujú podráždene a nedôverčivo. Nejesť cukor sa im zdá neprirodzené a hlúpe.

Opak je však pravdou!

Ľudstvo predsa žilo bez cukru desaťtisíce rokov. Kryštálový cukor človek pozná cca 200 rokov, pričom najväčší rozmach nastal v posledných 100 rokoch. Len za posledných 30 rokov sa sortiment sladkostí, cestovín, pečiva a výživových doplnkov mnohonásobne rozšíril. Toho, čoho bolo najmenej, je dnes najviac a sú to zároveň najpredávanejšie potraviny!

Čo myslíte prečo? Prečo sa práve z týchto potravín PREDÁVA NAJVIAC?

Väčšina z vás vie, že cukor je jed. A predsa ho v nadbytočnom množstve konzumujete. Verte, je to preto, že po týchto potravinách idete ako hmyz po svetle. A toto sa volá závislosť! Máte nesprávne stravovacie návyky a životný štýl, čoho dôsledkom sú civilizačné choroby ako infarkt, mozgová mŕtvica, diabetes, kardiovaskulárne ochorenia, lipidové ochorenia a rakovina, na ktoré sa denne umiera vo veľmi veľkom počte.

Týmto chorobám sa dá predísť veľmi ľahko. Aj keď to pre niekoho môže byť veľmi ťažké, pretože závislosť, ako aj propagácia komerčných potravín, sú príliš silné.

Stačí len zmeniť životný štýl!

Celá filozofia našej spoločnosti má jediný cieľ – otvoriť ľuďom oči a aj takýmto spôsobom „dvihnúť varovný prst“ a prinútiť väčšinu z vás k zamysleniu.

Nám na vašom zdraví záleží!

Ing. Ivan Gallo
Výkonný riaditeľ Norbi Update

www.update.sk
POTRAVINÁRSKE VÝROBKY PRE ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL
PODNIKAJTE V ZDRAVOM ŽIVOTNOM ŠTÝLE!
Otvorte si aj vy predajňu
Norbi Update!
Bližšie info na franchise@update.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Flexibilné štúdium VŠ pre pracujúcich: NEWTON University vám ponúka individuálny prístup Prihláste svoj projekt a získajte grant na úpravu verejného priestoru vo vašom meste alebo obci

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.