Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103577_sos obchodu a sluzieb 676x481.jpg
19. februára 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Stredná odborná škola obchodu a služieb Trnava

19.2.2024 – Stredná odborná škola obchodu a služieb v Trnave bola založená v roku 1966 a od tej doby ponúka široké spektrum študijných i učebných odborov, v ktorých žiaci základných škôl môžu nájsť „svoje budúce povolanie“. Medzi širokú paletu gastro a beauty odborov, patria aj odbory so stavebným zameraním murár, stolár a inštalatér, ktoré sú neustále žiadúce na trhu práce a tieto odbory ponúkame ako jediná škola v Trnavskom kraji. Škola pripravuje vo všetkých odboroch kvalifikovaných absolventov, ktorí majú vysokú uplatniteľnosť na trhu práce.

Žiaci našej školy sa aktívne prezentujú na podujatiach organizovaných TTSK a mestom Trnava, úspešne sa zúčastňujú na rôznych odborných súťažiach, olympiádach, na ktorých dosahujú významné úspechy. Spolupracujeme so ZŠ v regióne pri aktivitách zameraných na propagáciu remesiel. Aj napriek rozmanitosti študijných a učebných odborov sa vedeniu školy darí zabezpečovať veľmi dobrú úroveň materiálno – technického zabezpečenia. Škola je zapojená v systéme duálneho vzdelávania v každom študijnom a učebnom odbore. Škola spolupracuje s podnikateľmi, zamestnávateľmi, Živnostenskou komorou, profesijnými komorami, s orgánmi zriaďovateľa, regionálnou a miestnou samosprávou a miestnou štátnou samosprávou.

Ponuka štúdia:

3-ročné učebné odbory:

3355 H stolár
3661 H murár
3678 H inštalatér
6444 H čašník, servírka
6445 H kuchár
6456 H kaderník

Absolventi 3-ročných učebných odborov majú možnosť pokračovať v rozširujúcom štúdiu za účelom získania maturitného vysvedčenia.

4-ročný učebný odbor:

2977 H cukrár, kuchár

4-ročné študijné odbory:

6643 K kozmetička a vizážistka
6425 K kaderníčka vizážistka
6442 K obchodný pracovník
9245 M ochrana osôb a majetku

2-ročné nadstavbové štúdium:

3659 L stavebníctvo
6403 L podnikanie v remeslách a službách

Informačný servis

K téme

Riaditeľ SZŠ Lučenec Miroslav Sekula: Sme hrdí na to, že patríme medzi lídrov v odbornom vzdelávaní Motivujte svoje deti k budúcnosti v agrotechnike na Strednej odbornej škole agrotechnickej v Topoľčanoch

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.