Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
96061_novy projekt 5 676x444.jpg
2. júla 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Stolnotenisti Balážová a Pištej sú Niké Športovcami mesiaca jún!

2.7.2021 – Tento raz sa ocenenými laureátmi stali hneď dvaja športovci, stolnotenisti Barbora Balážová a Ľubomír Pištej. Prvenstvo v ankete im vyniesli strieborné medaily v zmiešanej štvorhre na ME vo Varšave.

Pištej s Balážovou, ktorí sa spoločne predstavia aj na blížiace sa olympiáde v Tokiu, tak vyrovnali svoje maximum z ME v mixoch z roku 2013. Prvenstvo v ankete ich potešilo.

„Anketu poznám. Zmeškal som však vyhlásenie, ktoré prebehlo v televízii. Moji známi a priatelia mi následne posielali správy o tom, že sme s Barborou získali tento titul. Sme veľmi radi. Ďakujeme,“ uviedol Ľubomír Pištej.

Anketu Niké Športovec mesiaca prináša stávková spoločnosť Niké v spolupráci s RTVS.

Za Balážovou a Pištejom skončil na druhom mieste vodnoslalomár Jakub Grigar. Tretie miesto patrí kajakárom v zložení Samuel Baláž – Adam Botek.

Výsledky: jún 2021

Barbora Balážová – Ľubomír Pištej (stolný tenis)
Jakub Grigar (vodný slalom)
Samuel Baláž – Adam Botek (dvojkajak)

Informačný servis

K téme

Slovak Investment Holding zainvestoval do ENSTRA zameranej na inteligentné energetické riešenia Medzinárodný festival súčasného tanca Bratislava v pohybe po prvýkrát predstaví robota

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.