Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89075_image001 676x293.jpg
26. októbra 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Sto rokov Česko-Slovenska: Slovenská sporiteľňa daruje 100 eur stovke sporiacich klientov

BRATISLAVA 26. októbra 2018 – Najväčšia banka na Slovensku s bohatou históriou pri príležitosti storočnice vzniku Česko-Slovenska, vyhlásenia Deklarácie slovenského národa a Svetového dňa sporenia pripravila pre svojich klientov súťaž, v rámci ktorej až 100 sporiteľov môže získať výhru 100 eur. Do súťaže budú zaradení všetci klienti, ktorí si od 29. októbra do 7. novembra 2018 zriadia sporenie a vložia naň aspoň 100 eur. Slovenská sporiteľňa chce takto motivovať ľudí k pravidelnému sporeniu a tvorbe finančnej rezervy slovenských domácností. Banka tiež pripravila unikátnu komentovanú prehliadku hlavného mesta – Prechádzka Bratislavou: Československý bankový špeciál.

Prechádzka Bratislavou: Československý bankový špeciál

Účastníci prehliadky o dejinách Česko-Slovenska a histórii bankovníctva, ktorú Slovenská sporiteľňa organizuje pri príležitosti 100. výročia vzniku prvej Československej republiky, sa dozvedia veľa zaujímavostí. Napríklad aj to, na ktorom mieste v Bratislave bol nainštalovaný prvý bankomat v ČSSR alebo čím je zaujímavý bankový trezor v najkrajšej bratislavskej pobočke Slovenskej sporiteľne. Sprevádzať ich bude sprostredkovateľ histórie a turisticky sprievodca Roman Delikát. Prehliadku bude možné sledovať aj prostredníctvom Instagram Stories. O 50 vstupeniek na prehliadku bude možné súťažiť na Facebooku banky.

Video k storočnici:

Ako sa zapojiť do súťaže o 100 eur:

zriadiť si od 29. októbra do 7. novembra 2018 sporenie (Sporenie na rezervu, Sporenie pre radosť, Sporenie na bývanie), v pobočke alebo v Georgeovi,
v tomto termíne na účet sporenia vložiť aspoň100 eur
mať na účte sporenia ku koncu trvania súťaže aspoň 100 eur.

Z novozriadených sporení vyžrebuje Slovenská sporiteľňa 100 klientov a každému z nich na výherné sporenie pripíše sumu 100 eur. Každý klient môže vyhrať len 1x (t. j. ak si zriadi v tomto období viac sporení, má väčšiu šancu na výhru). Výhra bude na účet sporenia výhercu pripísaná v priebehu novembra 2018. Výhra nepodlieha zdaneniu. Špeciálna stránka bude dostupná od 29. októbra na adrese: https://slsp.sk/100rokov

K téme

Voňavý a čistý domov v predvianočnom období – Frosch Slováci chcú investovať do akcií, avšak nie na Bratislavskej burze

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.