Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zvodne1.jpg
Foto: Bux.sk
21. apríla 2022 PR správyKultúraKnihy od PRservis.skSITA Diskusia()

Šteklivé, vášnivé a pikantné. To sú Zvodné peniaze

21.4.2022 – Pikantná, šteklivá a vášnivé romanca Zvodné peniaze, vás vezmú do sveta miliardárky a krásneho chlapa. Ona mu dá ponuku, ktorú on nedokáže odmietnuť…a potom sa to všetko otočí…
Príbeh, v ktorom to iskrí a niektoré pasáže sú naozaj vášnivé. Sledujeme dve postavy, ktoré sa doťahujú, podpichujú, snažia sa využiť jeden druhého…

Manželstvo z rozumu a tri večery mesačne – to je všetko, čo od schudobneného princa žiada zmyselná miliardárka, ktorá sa vlastným úsilím vypracovala až na pozíciu riaditeľky obrovskej spoločnosti. Na konci roka sa s ním ochotne rozvedie a štedro ho odmení, aby mohol zachrániť svoje milované kráľovstvo.

Roxanne Medinová, žena latinskoamerického pôvodu, zvíťazila nad malomestskými tyranmi, snobmi z prestížnych vysokých škôl aj zasadačkami plnými mužov. Zaslúžila si právo stať sa matkou princeznej a cítiť sa na vrchole o čosi menej osamelo.

Princ Mateo de Esperanza y Santos je jedným z najlepších vinárov na svete. Odmieta sa oženiť s neznámou ženou a splodiť s ňou dieťa – aj keby milióny, ktoré mu ponúka, mohli zachrániť jeho kedysi legendárne vinárske kráľovstvo. Úspešná, cieľavedomá kráska však siahne po zbraniach, s ktorými princ Mateo nerátal…

Pozrite si video. Autorka Angelina M.Lopez povie viac o svojej knihe:

Zvodné peniaze je typická romanca, v ktorej dostanete asi všetko, čo očakávate od súčasnej modernej romance. Je sexi, zmyselná, emotívna a vášnivá. Je to rozprávkový príbeh, čiže zabudnete na všedné problémy, zatlačíte do úzadia povinnosti a necháte sa unášať touto romantikou.

Bola nádherná. Samozrejme, že bola nádherná. Keď máte k dispozícii miliardy dolárov, môžete vyzerať, ako chcete. Roxanne Medinová mala nebesky modré oči, plný dekolt, šťavnaté pery, dlhé a lesklé čierne vlasy.

Milan Buno, knižný publicista

Informačný servis

K téme

Koľko ste ochotný obetovať pre naozajstnú pravú lásku? Tetovač z Auschwitzu v novom vydaní, aj s filmovým spracovaním

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Knihy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.