Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. augusta 2012 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Stavte na praktické a chutné raňajky

BRATISLAVA 24. augusta – Počas dňa chceme stihnúť množstvo aktivít a zároveň zostať v dobrej telesnej i duševnej kondícii. Časová tieseň, nechutenstvo či chudnutie bývajú častými dôvodmi na vyradenie raňajok z nášho jedálnička. Správnym začiatkom každého dňa by však mali byť pestré, vyvážené a chutné raňajky. Tie nám totiž zabezpečujú nielen prísun energie, ale aj zlepšujú celkovú náladu. Dopriať by sme si pritom mali ovocie a zeleninu, výrobky z obilnín, ako aj mliečne výrobky, ktoré zabezpečujú potrebnú pestrosť a predĺžia spracovanie potravy v žalúdku a črevách. Raňajky, ktoré sú bohaté na vlákninu, cereálne zložky, ovocie a nie príliš tučné mliečne výrobky, vedú k znižovaniu rozvoja obezity a cukrovky druhého typu. Denne by sme mali skonzumovať až 3 porcie mlieka alebo mliečnych výrobkov. A začať môžeme hneď ráno!

Cereálne raňajky s mliečnou zložkou prinášajú organizmu potrebné bielkoviny, vápnik a ďalšie minerálne látky, ako aj vitamíny skupiny B. Ideálnou súčasťou takýchto raňajok sa môže aj u vás doma stať Activia Zdravé ráno, ktorá predstavuje kombináciu bieleho jogurtu a chrumkavých müsli.

Vychutnať si ju môžete až v troch variantoch – Activia Zdravé ráno Čokoládové müsli s lieskovými orechmi, Activia Zdravé ráno Chrumkavé müsli a Activia Zdravé ráno Medové müsli s orechmi. Nech vás už čaká aktívny program, či deň strávený za počítačom, môžete ju mať stále po ruke – doma aj v práci.

Tip na ľahké a chutné raňajky
Vyskúšajte kombináciu Activie Zdravé ráno Čokoládové müsli s lieskovými orechmi, tmavého toustového chleba s tvarohovou nátierkou a jedným malým jablkom. Dobrú chuť!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Dovolenka bez hnačky? Je to možné. Poradíme vám ako Dokonalý strih plaviek pre vašu postavu? Objavte širokú ponuku plaviek od F&F!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.