Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
102235_moruse_01_zmensene 676x450.jpg
4. augusta 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Staviame Vaše domovy, ale domov tvoria maličkosti

4.8.2023 – Kvalitných rezidenčných developerských projektov nie je na trhu dostatočný počet. Častokrát sa stáva, že použitím najmodernejších technológií a vychytávok sa zbytočne navýši predajná cena nehnuteľnosti.

Slovenská developerská spoločnosť VI GROUP sa však už od svojho vzniku riadi myšlienkou „hodnota za peniaze“. Ponúka kvalitné bývanie v dostupnej lokalite a najmä za dostupnú – reálnu cenu.

Darí sa im to už osemnásť rokov od svojho vzniku. Za sebou majú úspešné projekty ako Matadorka, Panónka či Vila Ľadová, ktorá prednedávnom získala ocenenie za najkrajšiu fasádu roka 2023.

Momentálne spoločnosť odovzdáva nehnuteľnosti v projekte Moruše. Skolaudovaná moderná stavba zaujme nielen svojou architektúrou. Pridaným bonusom celej stavby je možnosť využívať spoločné priestory a budovať komunitný život. Na prístupnej priestrannej streche je pripravené posedenie, sú tam umiestnené boxy na pestovanie zeleniny či kompostér. Oázu pokoja dotvoria dve vnútorné átriá s lavičkami uprostred, obkolesenými zeleňou i morušami. Do projektu je možné sa okamžite nasťahovať, stačí si vybrať z ponuky posledných bytov, ktoré sú k dispozícii.

V prípade, že sa so sťahovaním neponáhľate a uprednostňujete lokalitu v Rači, spoločnosť ponúka nehnuteľnosti aj v tejto mestskej časti. RNDZ predstavuje polyfunkčný komplex vhodný nielen pre rodiny s deťmi. Okrem zaujímavých dispozícii sú v ponuke byty s predzáhradkami či veľkorysými terasami.

Momentálne stavba prebieha procesom kolaudácie a na jeseň privíta prvých obyvateľov.

Príďte na osobnú obhliadku, prejdite sa vnútroblokmi, objavte boxy na pestovanie, športovisko či detské ihriská. Nacíťte atmosféru, kde môžete prežiť svoj život spolu s vašou rodinou.

Kým sa nejaký priestor pre vás stane miestom, kam sa radi vraciate, treba si ho prispôsobiť svojim preferenciám. Inšpirácie môžete načerpať aj v časopise Stavebníctvo a Bývanie. Čerstvé novinky, rady odborníkov a aktuálne trendy z oblasti architektúry a bývania, môžete mať aj vďaka mobilnej aplikácii prehľadne na jednom mieste. Niekedy však stačí jeden zaujímavý detail, ktorým oživíte celý byt. Takýmto prvkom môže byť aj kreatívna omietka od spoločnosti Wandwall. Pri sťahovaní do nového vám poslúžia šikovné sťahovacie boxy. BOKSi vám ušetria čas aj chrbát. Okrem praktických stohovateľných boxov dostanete aj kolieska, s ktorými si všetko ľahko presuniete.

Aj vyššie spomenuté maličkosti, premenia miesto na domov. Staňte sa odoberateľom newslettra spoločnosti VI GROUP a vyhrajte niektorú z nich. Viac informácii o ich aktuálnych projektoch a letnej súťaži, nájdete na webe www.vigroup.sk alebo sociálnych sieťach.

Informačný servis

K téme

Rebríčku zákaznícky najobľúbenejších značiek na Slovensku kraľuje opäť Martinus Je pre vás elektronika vzdialeným vesmírom? So službou CHYTRART sa v nej šikovne zorientujete

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.