Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. februára 2017 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Stať sa skvelým milencom nebolo nikdy jednoduchšie: 5 rád, ako na to

BRATISLAVA 26. februára 2017 – Ak chcete, aby vás ženy ako milenca uznávali, musíte mať v prvom rade skvelú erekciu. V dnešnom svete to je ale čoraz ťažšie a ťažšie.

Nepriatelia erekcie sú na každom kroku. Máme na mysli zlozvyky týkajúce sa životosprávy a životného štýlu, ktoré ukrajujú aj z toho mála, čo dnes mužom v rámci sexuálnej potencie zostalo. Ak sa chcete stať skvelým milencom, stačí sa jednoducho vyhýbať tým faktorom, ktoré zhoršujú vašu potenciu a libido.

1. Tesné nohavice a vyhrievané sedačky

Presne tak, príliš veľké teplo a príliš málo priestoru pre semenníky sú jedným z častých dôvodov, pre ktoré majú muži problémy s potenciou. Na spermatogenézu a pohyblivosť spermií majú tieto dva faktory zásadný vplyv a preto by ste ich nemali podceňovať.

Namiesto príliš tesných slipov by ste mali zvoliť boxerky a kupovať si nohavice, ktoré „tam dole“ ponúknu o niečo viac priestoru. Zabudnite tiež na vyhrievanie sedadiel v aute alebo rôzne vyhrievacie podložky, prenechajte ich napríklad chlpatým štvornohým priateľom.

2. Fajčenie a alkohol

Existuje nespočetné množstvo výskumov, ktoré ukazujú na škodlivý vplyv fajčenia a nadmerného požívania alkoholu. Ak nechcete mať problémy s erekciou, určite odporúčame vzdať sa fajčenia úplne a alkohol obmedziť len do miery niekoľkých pohárov vína mesačne.

Apropó, fajčenie. Vedci zistili, že fajčiari, ktorí sa vzdali cigariet, mali už po prvých 24 hodinách bez nikotínu výrazne lepšie výsledky meraní nočnej erekcie, ako v čase, kedy fajčili svoju pravidelnú dávku cigariet každý deň. Viete si predstaviť, čo všetko môže spraviť takáto abstinencia napríklad už po jednom mesiaci?

3. Ovocie a zelenina namiesto ťažkého jedla

Aj vy si občas doprajete vyprážané jedlo, ťažké mäso alebo mastné potraviny? Tak potom si zarábate na seriózny problém s cievami aj tráviacim traktom. Toto všetko sa navyše odzrkadlí aj vo vašej potencii a erekcii, nehovoriac už o celkovom zdravotnom stave.

Odporúčame konzumovať viac ovocia a zeleniny a to v čo najprirodzenejšom a najsurovejšom stave. Nezabudnite ani na nápoje a zabudnite na kofeín teín, o energetických nápojoch ani nehovoriac. Najlepšia je čistá voda alebo ovocné džúsy bez umelých prísad.

4. Nadváha a málo pohybu

Je to tak, kto má málo pohybu, ten má málo energie. A energia je alfa a omega pre kvalitný výkon v spálni, o pevnej erekcii ani nehovoriac. Samozrejme, fajčiari, pivári a tí, čo si doprajú pravidelne rezeň na obed či nebodaj večeru, tí trpia nedostatkom energie permanentne.

Začnite teda športovať. Na úvod skúste dvakrát do týždňa napríklad beh (nie bicyklovanie, to neprospieva semenníkom), neskôr pridajte iný aktívny šport, prípadne zvýšte pravidelnosť. Uvidíte, že v posteli sa vám skvelá kondička zíde a ocení to aj vaša partnerka!

5. Málo látok potrebných pre libido a potenciu

Na rozdiel od minulosti ľudia čoraz menej konzumujú potraviny či nápoje, ktoré majú 100 % prírodný charakter. Ak dnes niekomu spomeniete napríklad ženšen alebo chilli, ide skôr o exotickejšie názvy ako o bežný jedálniček. To je tá najväčšia chyba!

Kto má napríklad nízku hladinu testosterónu, problém s cievami, prípadne má málo dôležitých aminokyselín a vitamínov, ten nemôže ani len pomyslieť na to, že by mohol v posteli lámať ženské srdcia. Našťastie, dnes už nemusíte nič chodiť zbierať do lesa a variť si z toho napríklad čaje alebo odvary.

Všetko sa dá nahradiť výživovými doplnkami, samozrejme ale, treba si vyberať len tie kvalitné. Dobrým príkladom je napríklad novinka na našom trhu zvaná eJoy®, ktorá obsahuje všetko, čo potrebujete pre zlepšenie výkonu v spálni.

Okrem toho, že ide o 100 % prírodný produkt, jeho účinky sú pozitívne nielen pre potenciu, ale napríklad aj na stav vašej prostaty. Na kúpu nepotrebujete žiaden lekársky recept a všetko vybavíte pohodlne aj cez internet. Ak by ste sa chceli dozvedieť niečo viac, vrátane skúseností ostatných mužov, odporúčame navštíviť priamo web stránku výrobcu www.ejoy.sk a presvedčiť sa na vlastné oči 

K téme

Víťazmi môžeme byť všetci. TIPOS vyzýva k slušnému fandeniu Teroristický útok na letisku, top modelka a znetvorená tvár

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.