Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
96827_sprint 676x406.jpg
15. októbra 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Šprintuj Ty a Pes v Dúbravke

15.10.2021 – Pobežia každý sám a predsa spolu. Nebude sa bežať so psom a ani pred psom. Mestská časť Bratislava-Dúbravka pripravuje tretí ročník netradičného podujatia pre bežcov a psičkárov zároveň. Koná sa pod záštitou starostu Dúbravky Martina Zaťoviča.

V sobotu 23. októbra je naplánované podujatie s názvom Šprintuj TY a PES. Organizuje ho mestská časť v spolupráci so Základnou školou Beňovského a agentúrou MRM Sport Event.

„Registrácia sa začína o deviatej, štart je naplánovaný na desiatu hodinu doobeda. Pri šprinte na sto metrov sa stopuje čas psa a bežca, časy sa sčítavajú a spoločný čas určí poradie,“ približuje organizátor pretekov Radek Šatka z referátu športu miestneho úradu v Dúbravke. „Štart je bezplatný.“

Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách – profesionálni pretekári, amatéri. Ocenení budú Prví traja súťažiaci v oboch kategóriách.

Psík musí byť po celý čas behu ale aj celého podujatia na vôdzke. Za správanie psíka je zodpovedný jeho majiteľ.

Organizátori zabezpečia pitný režim pre bežcov aj psíkov, toalety budú k dispozícii v Dome kultúry Dúbravka.  K dispozícii budú aj vrecká na psie exkrementy.

Informačný servis

K téme

Čo spravíte, keď vašu chybu vidí viac ako milión ľudí? Nájdite so svojím psom spoločnú reč, radí tréner na moderný výcvik psov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.