Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
98951_novy projekt 21 676x444.jpg
30. mája 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Spotrebitelia ocenili novinky v privátnej značke COOP Jednoty, syrové guličky a gél na pranie zvolili za najlepšie na trhu

30.5.2022 – Maloobchodná sieť COOP Jednota potvrdila povesť obľúbeného predajcu privátnych značiek. V každoročnom veľkom spotrebiteľskom prieskume Voľba spotrebiteľa-Najlepšia novinka 2022 uspela v kategórii Syry, a víťazstvom v kategórii Pracie prostriedky obhájila prvenstvo v nepotravinárskom sortimente.

Víťazným produktom v kategórii Syry sa stali COOP guľôčky syrové z produktovej rady Mamičkine dobroty, ktoré domáci reťazec ponúka v údenej a neúdenej verzii. V kategórii Pracie prostriedky COOP Jednota uspela s gélom na pranie z novej produktovej rady detergentov Perun od slovenského výrobcu.

„Tešíme sa, že spotrebitelia naše výrobky obľubujú o to viac, že sú slovenského pôvodu. Každou kúpou slovenského výrobku zákazníci podporujú domácich producentov, čím zároveň napomáhajú rastu ekonomiky, zamestnanosti a nepochybne aj potravinovej sebestačnosti Slovenska. Z víťazstva máme dvojnásobnú radosť obzvlášť preto, že o prvenstvách v jednotlivých kategóriách rozhodovala verejnosť. Potvrdzuje sa, že náš záujem pomáhať slovenským poľnohospodárom, farmárom a výrobcom aj prostredníctvom privátnej značky má veľký zmysel,“ uviedol Ján Bilinský, predseda predstavenstva COOP Jednoty Slovensko.

Produktová rada Mamičkine dobroty patrí medzi najobľúbenejšie kategórie v privátnej značke COOP Jednoty. Zákazníci výrobky ľahko identifikujú podľa atraktívneho obalu s ľudovými motívmi. Obzvlášť mliečny sortiment zahrňujúci kvalitné produkty výlučne slovenského pôvodu je u spotrebiteľov veľmi obľúbený. Mamičkine dobroty sú na trhu už viac ako desaťročie. Kategória aktuálne obsahuje 64 výrobkov.

Kategória Perun zameraná na starostlivosť o domácnosť patrí medzi najmladšie. Prvé výrobky pod touto značkou uviedla COOP Jednota na pulty svojich predajní v roku 2020, kategória aktuálne zahŕňa 22 výrobkov. Nechýba medzi nimi prostriedok na umývanie riadu, univerzálne čistiace utierky a mnoho ďalších pomocníkov pri práci v domácnosti. Portfólio dopĺňajú pracie prostriedky, víťazný gél na pranie a aviváže.

COOP Jednota predáva pod privátnou značkou 740 produktov, z ktorých 85 percent pochádza od slovenských dodávateľov. V roku 2019 si pripomenula 20. výročie vstupu vlastnej značky na trh.  Maloobchodný sieť od roku 2021 umiestňuje na produkty vlastnej značky grafické symboly v podobe triediacich kontajnerov, ktorými nabáda spotrebiteľov správne triediť prázdne obaly jednotlivých produktov.

Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka je marketingový program, ktorý monitoruje, oceňuje a podporuje nové a inovované výrobky na slovenskom trhu rýchloobrátkového tovaru.

Voľba spotrebiteľa – Najlepšia novinka 2022 – víťazné produkty COOP Jednoty

Kategória Syry: COOP GULIČKY SYROVÉ MAMIČKINE DOBROTY

Kategória Pracie prostriedky: COOP GÉL NA PRANIE PERUN

Informačný servis

K téme

Privátne značky dávajú slovenským výrobcom priestor na rast, Kaufland takto spolupracuje s vyše 40 dodávateľmi Vegánska kozmetika je na vzostupe

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.