Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
90832_katarina krajnakova jtre 676x451.jpg
28. mája 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť JTRE má novú hovorkyňu

Kontakt s médiami a komunikáciu spoločnosti JTRE od mája zastrešuje hovorkyňa a PR manažérka Katarína Krajňáková, ktorá sa na túto pozíciu vrátila po materskej dovolenke.

Katarína Krajňáková má pätnásťročné skúsenosti v oblasti PR a médií. Vo funkcii hovorkyne JTRE pôsobila v rokoch 2011 až 2016, predtým pracovala 10 rokov ako redaktorka a moderátorka v spravodajských redakciách televízií TA3 a STV. Komunikačný tím JTRE zároveň posilnil na pozícii PR manažéra aj Daniel Suchý, ktorý má dvadsaťročné skúsenosti z médií a PR. V posledných rokoch sa špecializoval práve na oblasť realitného trhu, architektúry a urbanizmu v týždenníku TREND.

„Otvorená a proaktívna komunikácia s verejnosťou je našou prioritou, a preto som rád, že môžeme v našom tíme privítať skúsené posily,“ hovorí výkonný riaditeľ JTRE Pavel Pelikán.

Viac infomácií o aktuálnych aktivitách spoločnosti JTRE nájdete na:

webovej stránke jtre.sk
Facebooku https://lnk.sk/duvO
LinkedIne https://lnk.sk/ozI6

Inzercia

K téme

Chcete pod stromček darovať niečo originálne? Darujte krypto poukážky! Piešťany sa stanú prvým „Mestom bez dymu“ na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.