Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
97623_1 2 676x676.jpg
27. decembra 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť Henkel Slovensko v roku osláv venovala svojim zamestnancom a partnerom vyše 1500 udržateľných darčekov

27.12.2021 – Spoločnosť Henkel Slovensko pri príležitosti 30. výročia svojho založenia a 15. výročia založenia expertnej pobočky Global Business Solutions+ Bratislava prichystala svojim zamestnancom a partnerom udržateľný darček v podobe rastlinného terária s príbehom. V spolupráci s lokálnym dodávateľom sa ekologický darček dostal k vyše 1500 obdarovaným. Aj takouto formou sa spoločnosť snaží demonštrovať filozofiu svojho podnikania a poukázať na dôležitosť udržateľnosti vo všetkom, čo robí, znižovať uhlíkovú stopu a angažovať všetky strany.

„Vážime si každého zamestnanca, úsilie, ktoré venuje každodennej práci, všetko, čo robí nad rámec svojich povinností, energiu a dobrú atmosféru, ktorú vo svojom tíme vytvorí, aj udržateľnejší prístup k životnému prostrediu.Za to všetko našim zamestnancom neustále ďakujeme, vzdelávame ich a v tomto špeciálnom roku sme ich chceli  odmeniť formou jedinečného darčeka k výročiu, ktorý v sebe nesie aj istý odkaz,“ vysvetľuje prezident Henkel Slovensko a riaditeľ Global Business Solutions+ Bratislava, Christian Schulz.

Narodeninový darček od Henkel Slovensko bol nielen úzko spojený s udržateľnosťou, ale prepájal aj prvky inovácie, podpory lokálnej tvorby i nutnosti zapojenia obdarovaných. Zamestnanci i partneri ho dostali v rozloženom stave ako set a podľa video návodu, ktorý spoločnosť pripravila, si ho museli sami doma zložiť.

„V takom významnom roku boli výber setu rastlinného terária, výber lokálneho dodávateľa a osobné vyzdvihnutie jasnou voľbou. Aby sme predišli plytvaniu, poprosili sme našich zamestnancov, aby o darček prejavili záujem prostredníctvom registrácie na webovej stránke. Zároveň sme apelovali na znižovanie uhlíkovej stopy a požiadali ich o osobné vyzdvihnutie namiesto zasielania kuriérskou spoločnosťou,“ vysvetľuje riaditeľka Korporátnej komunikácie pre Slovensko, Česko a Maďarsko, Zuzana Kaňuchová, ktorá projekt koordinovala.

Súčasťou balenia bol aj ručne maľovaný 3D model bratislavského hradu, vyrobený v dielni Zelina World, ktorú spoločnosť oslovila ako partnera pri príprave narodeninových darčekov.

„3D model bratislavského hradu sme spoločnosti Henkel Slovensko navrhli ako symbol miesta založenia spoločnosti. Som veľmi rád, že si vybrali práve nás a že sme mohli svojou prácou potešiť všetkých, ktorým záleží na našej planéte a ekologických riešeniach,“ vysvetľuje Alex Zelina, autor rastlinných terárií Zelina World.

Darček, ktorým chcela spoločnosť Henkel Slovensko zamestnancov i partnerov potešiť, predstavoval nielen malé dobrodružstvo zabalené v krabici, ale aj niečo, s čím je potrebné zaobchádzať veľmi opatrne a čo si vyžaduje pravidelnú starostlivosť.

„Bolo by jednoduché poslať perfektný hotový zelený ekosystém, ale myslíme si, že je oveľa zábavnejšie, keď si každý doma vytvorí svoj vlastný zelený svet spolu s najbližšími a zároveň si uvedomí, že vo všetkom je potrebná aj naša angažovanosť a starostlivosť. Tohtoročný darček je preto darčekom aj dobrodružstvom zároveň,“ dopĺňa prezident spoločnosti Henkel Slovensko, Christian Schulz.

O spoločnosti Henkel

Spoločnosť Henkel pôsobí celosvetovo s vyrovnaným a diverzifikovaným portfóliom produktov. Vďaka silným značkám, inováciám a technológiám zastáva Henkel vedúce postavenie na trhu tak v spotrebiteľských, ako aj priemyselných odvetviach. V oblasti lepidiel je Henkel divízia Adhesive Technologies celosvetovým lídrom na trhu v rámci všetkých priemyselných segmentov. V oblastiach Laundry & Home Care a Beauty Care je Henkel na vedúcich pozíciách na viacerých trhoch a v kategóriách vo svete. Spoločnosť bola založená v roku 1876 a má za sebou viac než 140 úspešných rokov. V roku 2020 dosiahla obrat vo výške 19 mld. eur a upravený prevádzkový zisk približne vo výške 2,6 mld. eur. Henkel zamestnáva 53 000 ľudí po celom svete, ktorí spolu tvoria zanietený a veľmi rôznorodý tím, ktorý spája silná firemná kultúra a spoločný záujem vytvárať trvalo udržateľné hodnoty a ktorý zdieľa spoločné hodnoty. Ako uznávaný líder v oblasti udržateľnosti je Henkel na popredných priečkach v mnohých medzinárodných indexoch a hodnoteniach. Prioritné akcie spoločnosti Henkel sú kótované na nemeckom akciovom indexe DAX. Viac informácií nájdete na stránke www.henkel.com.

O spoločnosti Henkel Slovensko

Na Slovensku pôsobí Henkel vo všetkých troch strategických oblastiach už od roku 1991 a zároveň je HENKEL SLOVENSKO spol. s r. o. pôsobiskom najväčšej expertnej pobočky Global Business Solutions+ spoločnosti Henkel celosvetovo. Global Business Solutions+ Bratislava ‏(GBS+ Bratislava) patrí od svojho založenia v roku 2006 k dôležitej súčasti spoločnosti Henkel, zabezpečujúcej služby v Európe a globálne  vo viac než 30 jazykoch. V súčasnosti zamestnáva viac než 1 600 pracovníkov. HENKEL SLOVENSKO spol. s r. o.  predáva viac ako 50 značiek a dnes zamestnáva, spolu s GBS+ Bratislava, viac ako 1 800 pracovníkov. Viac informácií nájdete na stránke www.henkel.sk.

Informačný servis

K téme

Až 90 % opýtaných neje dostatok ovocia a zeleniny. Novou kampaňou to chce BILLA zmeniť. V jej obchodoch nájdete až do 80 % slovenskej produkcie Tatra banka aranžovala skupine CTP úver 278 miliónov EUR

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.