Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87584_foto1 676x451.jpg
18. apríla 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť FinGO.sk predstavila počas konferencie jedinečné novinky pre slovenský finančný trh

BRATISLAVA 18. apríla 2018 – Rýchlorozvíjajúca sa spoločnosť vstúpila na Slovensko iba pred šiestimi mesiacmi a za ten čas stihla veľa významných úspechov. Prinášame vám tie najzaujímavejšie novinky, o ktorých by ste mali vedieť.

Spoločnosť FinGO.sk v Žiline usporiadala konferenciu, kde predstavila hlavné novinky a úspechy svojho rýchleho rastu. Iba pol roka ubehlo, čo spoločnosť vstúpila na Slovensko a za ten čas stihla naozaj veľa.  Medzi významné úspechy určite patrí získanie nových strategických partnerstiev či uvedenie dvoch unikátnych technologických noviniek.

Nové strategické partnerstvá FinGO.sk

Počas žilinskej konferencie boli predstavení noví strategickí partneri spoločnosti FinGO.sk, ktorými sú  portál  Superpoistenie.sk (jednotka na trhu s povinným zmluvným poistením) a Rýchlepoistenie.sk. Oba portály patria do skupiny NetBrokers Holding. „Spolupráca vznikla ako logický doplnok služieb portálov Superpoistenie a Rýchlepoistenie.sk v oblasti hypoték, životného poistenia a investícií, ktoré portály doteraz neponúkali. Naopak FinGO.sk má pre tieto veľmi silný tím ako na strane produktových špecialistov, tak vďaka obchodnej sieti FinGO Partnerov,“ hovorí Dušan Šenkypl, CEO NetBrokers Holdingu.

Dve nové unikátne technológie

Za zmienku stoja dve významné technologické novinky, ktoré FinGO.sk prináša svojim klientom a maklérom.

Aplikácia FinGO Smart Finance

FinGO Smart Finance je aplikácia určená pre efektívnejšie zmapovanie potrieb klienta. Vďaka tomu sa pre makléra aj klienta stáva dôležitým zdrojom relevantných informácií pre kvalitnejšie rozhodovanie. O jej skvelých benefitoch informoval počas konferencie Zoltán Čikes, produktový vývojár FinGO.sk
Hlavnou výhodou práce s aplikáciou je rýchlosť riešenia požiadaviek klientov. „Vďaka aplikácii FinGO Smart Finance je maklér schopný vytvoriť návrh komplexného riešenia osobných financií klienta do 30 minút bez nutnosti zbytočného papierovania,“ vysvetľuje Zoltán Čikes.

Systém CEP (client entry point) – správa klientov do vrecka

FinGO.sk v spolupráci s vývojármi z českej spoločnosti Finnology pripravuje novú aplikáciu pre obchodníkov – CEP. Systém umožňuje zaznamenávať všetky aktivity finančného sprostredkovateľa ohľadom jeho klientov. Vďaka tomu sprostredkovateľ šetrí čas. Má všetko potrebné na jednom mieste, môže plánovať svoje aktivity a nezabúdať na dôležité úlohy vo svojom to-do liste. Sprostredkovatelia v programe FinGO Partner zásluhou systému CEP nemusia používať desiatky nástrojov, ručne vypisovať záznam o požiadavkách klienta, ani čakať, až po schôdzke dorazia k svojmu počítaču.

„Existujú desiatky aplikácií pre time-management, správu poznámok a úloh. Avšak nenašli sme žiadnu, ktorá by presne zodpovedala potrebám našich sprostredkovateľov, tak sme si povedali, že ako správny nositeľ inovácií na slovenskom finančnom trhu vytvoríme vlastnú,“ opisuje vznik aplikácie jej spoluautor Martin Bittara.

CEP je pre sprostredkovateľov riešením aj pre očakávané nariadenie GDPR. Maklér vďaka CEP vygeneruje odkaz, pomocou ktorého klient môže jednoducho online udeliť všetky potrebné súhlasy so spracovaním osobných údajov.

200 hostí konferencie si na vlastnej koži zažilo skutočné trhovisko

Trhovisko finančných inštitúcií na konferencii FinGO.sk v Žiline. Foto: www.visuals.sk – Milan Strapko

Netradičným prvkom konferencie bolo trhovisko finančných inštitúcií. „Finanční makléri poznajú pod pojmom trhovisko informačný systém FinGO, kde si vyhľadávajú nových klientov a obchodné príležitosti. Vďaka fyzickému trhovisku malo možnosť takmer 200 hostí konferencie spoznať bližšie finančné inštitúcie, ich zástupcov a produkty. Samozrejmosťou bolo rôznorodé a kvalitné občerstvenie, tak ako sa od správneho trhoviska očakáva,“ vraví Marek Gemainer, riaditeľ divízie obchodu FinGO.sk.

K téme

Faster Than a Train: Byť rýchlejší ako vlak a správať sa ekologicky Sergej Loznica si v Košiciach prevezme Zlatú kameru

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.