Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103398_novy projekt 4.jpg
22. januára 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť Amazon obhájila certifikát Top Employer

22.1.2024 – Spoločnosť Amazon bola na Slovensku znovu ocenená ako špičkový zamestnávateľ. Certifikát potvrdzuje záväzok spoločnosti v oblasti wellbeingu zamestnancov. Už druhý rok bola spoločnosť Amazon tiež certifikovaná ako jeden z top zamestnávateľov v celej Európe.

Certifikácia Top Employer je vizitkou, že organizácia dbá na pracovné prostredie. „Len na Slovensku zamestnávame viac ako 3000 pracovníkov, ktorí sú špecialisti v najrôznejších odboroch, majú rôzne profesijné ambície a rozmanité zručnosti. Som veľmi potešený, že naše úsilie o skvelé pracovné prostredie bolo ocenené prestížnym certifikátom Inštitútu Top Employers nielen na Slovensku, ale aj vo všetkých našich európskych centrách. Jeho získanie je pre nás záväzkom aj naďalej pokračovať v hľadaní inovatívnych spôsobov, ako zlepšovať podmienky pre našich zamestnancov,“ hovorí Miloš Jasenčak, generálny manažér spoločnosti Amazon.

Program Top Employers certifikuje organizácie na základe výsledkov prieskumu kvality metód v oblasti HR. Tento prieskum zahŕňa šesť oblastí, ktoré sa skladajú z dvadsiatich tém zahŕňajúcich napríklad HR stratégiu, pracovné prostredie, získavanie talentov, vzdelávanie, diverzitu, rovnosť príležitostí a inklúzii, wellbeing a ďalšie.

V súčasnej dobe Amazon zamestnáva viac ako 200 tisíc ľudí na stálych pozíciách v celej Európe, pričom sa jedná o viac ako 100 rôznych národností. Len v Slovenskej republike v reverznom centre zamestnáva viac ako 3000 zamestnancov. Spoločnosť Amazon vytvára najrôznejšie pracovné miesta. Pracujú v nej zamestnanci, ktorí naberajú prvé pracovné skúsenosti, cez ľudí s vysokoškolským vzdelaním, absolventmi, učňom až po ľudí s desiatkami rokov skúseností. Všetkým Amazon poskytuje príležitosť rozvíjať svoju kariéru a podieľať sa na vytváraní pozitívnej zákazníckej skúsenosti.

„Mimoriadna doba poukazuje na to, čo je v ľuďoch a organizáciách najlepšie. A toho sme boli svedkami aj v našom tohtoročnom hodnotiacom Top Employers 2024. Všetci ocenení zamestnávatelia preukázali, že im záleží na rozvoji a blahu svojich zamestnancov, čím spoločne obohacujú pracovný svet „Sme hrdí na to, že môžeme slávnostne oznámiť tohtoročný zoznam špičkových zamestnávateľov orientovaných na ľudí, ktorí sa pýšia certifikátom Top Employers 2024,“ uvádza David Plink, generálny riaditeľ Top Employers Institute.

Informačný servis

K téme

TAURIS potvrdil svoje líderstvo. Na Danubius Gastro získal najviac ocenení OBI rozžiarilo Zvolen na oranžovo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.