Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. októbra 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločné živé varenie a vysielanie Rádia_FM a Rádia Wave

BRATISLAVA 16. októbra – Moderátori Galager z Rádia_FM a Bára Šichanová z Rádia Wave budú spolu so svojimi hosťami variť, ochutnávať a diskutovať výlučne o gastronómii. Audioport sa začne v utorok o 18:00 v priestoroch bratislavského Urban House na Laurinskej ulici. Večer vyvrcholí o 20:00 koncertmi. Českú scénu zastúpi Lazer Viking a slovenskú skupina Fresh Out Of The Bus.

Počas celého Audioportu sa bude variť a ochutnávať. Moderátori privítajú šéfkuchára Jozefa Risku, ambasádorku Food Revolution a zakladateľku Jem Iné Janicu Lacovú či odborníka na aranžovanie jedla Mira Kubečku. Naživo vzniknú dve hlavné jedlá, ktoré pripravia za slovenský tím moderátori Rádia_FM – Olja Triaška Stefanovič a Ludwig Bagin a za český tím kuchár a autor rubriky Ve vlastní štávě Michal Hromas.

Téma národnej kuchyne sa bude ozývať celodenným vysielaním Rádia_FM. Rozprávať sa bude o vegánstve s aktivistom a zakladateľom OZ Vegánske hody Martinom Smrekom, o tradičných českých a slovenských jedlách pripravených bez mäsa s Barborou Drahovskou a nezabudne sa ani na kuriozity z národných kuchýň.

Audioport je vzájomný audio import/export slovenskej a českej progresívnej, nielen hudobnej scény. Svoju premiéru mal v máji 2012. Koncerty súčasných slovenských a českých kapiel a interpretov sa pod hlavičkou tohto projektu konajú dvakrát ročne – striedavo v Prahe a v Bratislave. Ide o výsledok dlhodobej spolupráce medzi RTVS a Českým rozhlasom. O hudobnú dramaturgiu koncertov sa starajú Rádio_FM a Radio Wave.

Táto informácia je komerčným oznámením a je odvysielaná v znení dodanom klientom bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA za jej obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá.
www.prservis.sk; email: prservis@sita.sk

K téme

Deti ušetrili životné prostredie od 9 ton oleja. Premiérový ročník projektu „Olejko chráni prírodu“ nadchol až 300 škôl Spoločnosť Siemens Healthineers Slovensko získala certifikát Great Place To Work

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.