Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. augusta 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Speváčka LINA MAYER má svoj špeciálny večer

Hneď druhé vydanie pravidelného večierka PRIMI EVENING patrí košickej speváčke s menom LINA MAYER. Jej spev poznáme z hitov Personal Sky, či Nothing, ktoré za posledné mesiace zaplavili slovenské a české rádia. Už 25. augusta predstaví výber zo svojej tvorby naživo na jej vydaní špeciálneho večera v obľúbenej prevádzke PRIMI na Kováčskej ulici v srdci Košíc.

Dozvedeli sme sa, že večer v komornej atmosfére pri sviečkach a ľahodnom Moete v pohári bude, okrem unplugged ukážok známych skladieb, v znamení detailov z jej tvorby. Súčasťou večera bude totiž aj krátka talkshow, kde sa dozvieme viac z pozadia umenia s menom LINA MAYER.

Po júlovom vydaní s návrhárkou Jankou Jurčenko sa teda prenesieme spolu s hosťami do sveta hudby od jej kreatívy až po úspešný výsledok. Od 18.00hod sa môžeme tešiť na DJa Pepa, ktorý sa stal súčasťou PRIMI EVENING už od ich začiatku.

Viac info aj o ďalších vydaniach nájdete na adrese: www.facebook.com/kosicefashion

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Emma Drobná a raper Dorian si urobili leto už teraz. V novom klipe natočenom na mobil Koncerty Vyznanie Mariky Gombitovej v Bratislave a Košiciach až budúci rok

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.