Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86706_trendustry_foto_ts 676x380.jpg
15. januára 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

SOVA Digital pred TRENDUSTRY: Digitalizácia podnikov bude úspešná len pri komplexnom prístupe

BRATISLAVA 15. januára 2018 – Spoločnosť SOVA Digital pripravila konferenciu TRENDUSTRY 2018  zameranú na jednoduchý a komplexný nábeh priemyselných výrob na Industry 4.0. Pod názvom Digitalizáciou k akcelerácii podnikových procesov sa bude 13.-14. februára 2018 v hoteli Partizán na Táloch, ako prvá konferencia na Slovensku, zaoberať digitalizáciou výrobného podniku v celom rozsahu jeho činností a ako prvá pomenuje kľúčový prístup v riadení transformačných zmien podnikov na ich smart verzie.

Súčasné trendy v priemysle prepisujú všetky historické poznatky, ktoré sme v oblasti technického pokroku doteraz poznali. „Podniky dnes pri snahe nastavenia smart riešení robia množstvo manažérskych a procesných chýb, ktoré ich môžu významne zdržať a skomplikovať pôsobenie na trhu. Dlhodobejšie tápanie alebo systém pokus-omyl je veľkým rizikom. Aby našli to správne nastavenie a postupy, prinášame im nové ideové pohľady na zlepšenie podnikových procesov a nastavenie výrob na smart koncepty,“ informuje Martin Morháč, predseda predstavenstva SOVA Digital.

TRENDUSTRY prináša na trh jedinečný pohľad na strategické a technologické riešenia pre lepšie fungovanie procesov  pre bežné firmy. Odprezentuje praktické a reálne aplikácie aktuálnych trendov a vytvorí priestor pre tak potrebný networking a vzájomnú výmenu informácií. „V SOVA Digital systematicky pripravujeme efektívne riešenia pre bezproblémový a komplexný nábeh našich zákazníkov na Industry 4.0, strategicky zaujímavý pohľad na túto problematiku predstavíme aj na TRENDUSTRY,“ informuje Kristián Zastko, výkonný riaditeľ SOVA Digital.

Konferencia TRENDUSTRY 2018 nadväzuje na úspešnú 17-ročnú tradíciu PLM Fór, ktoré SOVA Digital koncipovala ako užívateľské stretnutia s cieľom podporiť a pomôcť klientom a partnerom s implementáciou a prevádzkou technologických riešení. „Dnes dozrel čas na ďalší krok k hlbšiemu ponoru do smart riešení v prostredí slovenských výrobných podnikov. PLM Fórum sa tak transformovalo do širšieho a hlbšieho konceptu reagujúc na aktuálne zmeny v priemysle, aby priniesla informácie o tom ako postupovať pri digitalizácii firiem, aké technológie použiť, ale aj aká je pozícia Lean, alebo Six Sigma v kontextoch Industry 4.0 a v neposlednom rade ako sa mení rola človeka v týchto procesoch,“ dodáva M. Morháč.

SOVA Digital má takmer tridsaťročné know-how v oblasti optimalizácie výrobných procesov a intenzívne sa angažuje v otázkach aktuálnych globálnych zmien spojených s Industry 4.0. „Vybudovali sme si kompetenciu,  odborné a technologické know-how, identifikovali sme potreby trhu a preto prezentujeme na konferencii nový prístup, ktorý je najefektívnejším z pohľadu riadenia zmien výroby 4.0. Slovenský priemyselný trh je informačne podvyživený, chýbajú mu fóra, na ktorých získajú zástupcovia podnikov ucelený strategický pohľad a prehľad o hlbších kauzálnych prepojeniach procesov vo výrobe. Trh si žiada iný prístup a iné informácie ako doteraz,“ skonštatoval M. Morháč.

Viac informácií a prihlasovací formulár nájdete na www.trendustry.sk

K téme

4 detské knihy plné rozprávok, dobrodružstva a čarovnej atmosféry Valné zhromaždenie SKSI 2022 opäť potvrdilo správne smerovanie v SKSI

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.