Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. augusta 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Sony VAIO oslavuje 5 rokov pôsobenia na Slovensku

BRATISLAVA 20. augusta – VAIO, značka notebookov spoločnosti Sony, oslavuje na Slovensku svoje 5. narodeniny. Prvú päťročnicu sa rozhodla osláviť spotrebiteľskou súťažou s názvom „Back to school“, v ktorej môžete získať zakúpený notebook zadarmo. Ako napovedá názov, určená je predovšetkým študentom a mladým, zapojiť sa však môže každý.

Kúpte si VAIO a získajte spať svoje peniaze
Spoločnosť Sony pripravila na koniec leta pre svojich zákazníkov spotrebiteľskú súťaž „Back to school“ zameranú hlavne na študentov a mladých. Súťažiť však môže každý. Spoločnosť preplatí svojim zákazníkom v priebehu septembra až 40 zakúpených notebookov Sony VAIO. Súťažiť môže každý, kto si kúpi notebook VAIO*. Po kúpe notebooku sa stačí zaregistrovať na stránke www.sony.sk a čo najpresnejšie odpovedať na súťažnú otázku. Hlavnou cenou je vrátenie plnej sumy za kúpený notebook. Desať výhercov, ktorí najpresnejšie odpovedia na súťažnú otázku, získa každý septembrový týždeň späť peniaze za svoj kúpený notebook. Celkom 40 víťazov tak dostane notebook zadarmo.

Do súťaže sa môžu zapojiť len fyzické osoby – nepodnikatelia. Podmienkou súťaže je registrácia a zaslanie dokladu o kúpe notebooku. Súťaž bude trvať od 19. 8. do 30. 9 a platí pre notebooky zakúpené v týchto dňoch. Výsledky súťaže budú priebežne uverejňované na registračnej stránke súťaže a výhercovia budú kontaktovaní osobne. Navyše sa Sony rozhodlo prvým 500 správne zaregistrovaným súťažiacim zaslať zdarma Sony USB 4GB kľúč ako darček, pre ešte príjemnejšie používanie ich notebookov.

* Súťaž sa netýka fyzických a právnických osôb kupujúcich notebook pre účely podnikania, tzn. majú doklad s IČO a detailmi firmy. Notebook musí byť kúpený v dobe trvania súťaže, teda medzi 19. 8. a 30. 9. vrátane. Podmienkou zaradenia do súťaže je správne vyplnená registrácia. Súťaž prebieha na území Českej a Slovenskej republiky.

Viac informácii získate na www.sony.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

vivo v Číne rozširuje ponuku skladacích top modelov o novinky X Fold2 a X Flip Zachyťte jedinečné momenty spojené s jedlom a zapojte sa do medzinárodnej súťaže Art Food Inspirations s módnym e-shopom Answear.sk

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.