Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2016 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

SOCIÁLNE: Úspešnosť SP pri výbere poistného klesla

BRATISLAVA 6. novembra (SITA) – Sociálna poisťovňa (SP) vykázala za január až august tohto roka úspešnosť výberu poistného a príspevkov na starobné dôchodkové sporenie na úrovni 98,07 %. Vyplýva to zo správy o hospodárení poisťovne za január až august 2016. Ide o pomer uhradeného predpísaného poistného a príspevkov na starobné dôchodkové sporenie, pokút a penále voči ich predpisu. Úspešnosť Sociálnej poisťovne pri výbere poistného v porovnaní s januárom až augustom vlaňajška klesla o 1,66 percentuálneho bodu.
Ako uvádza Sociálna poisťovňa, ukazovateľ úspešnosti výberu poistného a príspevkov na dôchodkové sporenie vyjadruje platobnú disciplínu odvádzateľov platieb do Sociálnej poisťovne, ako aj úroveň vzájomnej komunikácie odvádzateľov poistného a príspevkov na sporenie a pobočiek Sociálnej poisťovne, vrátane kvality práce pobočiek s pohľadávkami súvisiacimi s nezaplateným poistným.

dn;su

K téme

Potravinová zbierka v každom Tescu už len do štvrtka. Pomôžte aj vy! Do medzinárodného finále súťaže za inovácie v politike sa prebojovalo šesť slovenských projektov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.