Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. mája 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Slovensko porazili Rusi a aj stávkari na portáli TIPKURZ.SK

BRATISLAVA 21. mája – Počas hokejových majstrovstiev sveta zaznamenala národná lotériová spoločnosť TIPOS výrazné zvýšenie záujmu o športové stávky na svojom hernom portáli www.tipkurz.sk. „Vklady narástli oproti porovnateľnému obdobiu o 40 až 50 percent. Bolo to spôsobené aj stávkovým ošiaľom, keďže Slováci boli v hre o medaily až do záverečného dňa. To, že Slováci verili našim reprezentantom svedčí aj fakt, že i na finále bolo na slovenské mužstvo zahratých dvojnásobne viac tiketov ako na Rusov,“ uviedol hovorca spoločnosti TIPOS Rastislav Čépe. Finálový zápas Rusko – Slovensko na tohtoročných majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji bol historicky najviac tipovaným zápasom od spustenia herne www.tipkurz.sk v roku 2005.

Slováci sa tak ukázali nielen ako skvelí fanúšikovia, ale aj ako odborníci na tipovanie. Počas hokejového šampionátu im nerobilo problém správne natipovať aj také stávky ako „víťaz prvej tretiny“, alebo „kto strelí gól v zápase“. Dokonca sa našli aj takí, ktorí stavili na presný výsledok 6:2 vo finále a vyhrali pekné výhry v kurze 35:1. Napríklad za vložených sto eur si teda v herni www.tipkurz.sk vybrali pekných 3 500.

Vyhrali však aj tí, ktorí nehrali o peniaze. Na facebookovej stránke http://www.facebook.com/tiposSK zabávala lotériová spoločnosť svojich fanúšikov „Hokejovou tipovačkou“ a dvaja najlepší leteli na semifinále majstrovstiev do Helsínk.

Podobný záujem očakáva www.tipkurz.sk aj počas nadchádzajúcich futbalových majstrovstiev Európy. Hráčov plánuje okrem finančných výhier odmeniť aj cestou na finále.

Zahrajte si na www.tipkurz.sk a vyhrajte! Získate uvítací bonus 5 eur, či 100 percentný bonus pri kumulatívnej stávke. Manipulačný poplatok neplatíte.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na športové udalosti na hernom portáli www.tipkurz.sk alebo prostredníctvom služby TIPKURZSMS, a to zaslaním bezplatnej prázdnej SMS na číslo 3388.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Kam po vysokej škole? Program Teach Next ponúka absolventom unikátnu možnosť ako naštartovať kariéru Pečeň neohrozuje len alkohol, pre jej záchranu je dôležité upraviť svoj životný štýl

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.