Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86365_matej toth 676x380.jpg
4. decembra 2017 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Slovenská sporiteľňa venuje priestor Matejovi Tóthovi, aby poďakoval ľuďom, ktorí mu veria

BRATISLAVA 1. decembra 2017 – Matej Tóth je jedným z najúspešnejších slovenských atlétov v histórii. Už niekoľko mesiacov ho však Svetová antidopingová agentúra podozrieva z dopingu. Slovenská sporiteľňa si cení dlhoročné partnerstvo s Matejom Tóthom a verí mu aj v tejto ťažkej situácií. Preto sa rozhodla zrušiť plánovanú vianočnú televíznu kampaň. Už kúpený reklamný priestor venuje Matejovi, aby mohol poďakovať všetkým, ktorí mu stále veria.

Náš najlepší atlét mal kvôli nezrovnalostiam v  biologickom pase pozastavenú činnosť, a preto nemohol na augustových majstrovstvách sveta v Londýne obhajovať svoj titul. Slovenská sporiteľňa Matejovi verí od začiatku tejto kauzy a dnes mu umožňuje poďakovať všetkým jeho fanúšikov. „Som hrdý a šťastný, že sme našu dlhoročnú spoluprácu so Slovenskou sporiteľňou posunuli o ďalší krok. Keď mi bol predstavený koncept kampane, neváhal som ani sekundu. Páči sa mi myšlienka a spôsob komunikácie kampane. Verím, že sa nám spoločne podarí aj v bežných ľuďoch vzbudiť vieru v samých seba. Týmto chcem poďakovať vedeniu mojej banky, ale aj bežným ľuďom za obrovskú dôveru,“ vraví Matej Tóth.

„Dnes stále nevieme, ako dopadne podozrenie Mateja Tótha z dopingu. Myslíme si ale, že ak niekomu veríte, tak je dôležité stáť pri ňom aj v krízovej situácii. Je to dôležité pre neho, aj pre jeho najbližších. Matej Tóth je slušný človek, ktorý doteraz nikdy nesklamal, preto sme presvedčení, že je správne mu veriť“, povedal Štefan Máj, generálny riaditeľ Slovenskej sporiteľne a doplnil: „Ľudia na Slovensku si často málo veria. Pritom viera vo svoje schopnosti spolu s dôverou k iným, sú vo vyspelých krajinách silným zdrojom lepšieho spoločenského života, aj osobného šťastia.“  

Mateja Tótha uvidíte v televízii a na sociálnych sieťach 1. decembra do 7. januára.

K téme

Až 90 % opýtaných neje dostatok ovocia a zeleniny. Novou kampaňou to chce BILLA zmeniť. V jej obchodoch nájdete až do 80 % slovenskej produkcie Slovenská firma AJ Investments bude spolupracovať so svetoznámym investorom a miliardárom Marcom Lasrym

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.