Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. mája 2013 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Slovenky sa chystajú dobyť gymnastický festival v Mannheime

BRATISLAVA 16. mája – Slovensko bude mať tento víkend silné zastúpenie na medzinárodnom gymnastickom festivale v nemeckom Mannheime. Pohybovú skladbu pod názvom „My a My“ bude interpretovať 144 cvičeniek zo Skalice, Trnavy, Bratislavy, Holíča, Gajár, Košút, Trenčína, Brezovej pod Bradlom, Prievidze a Banskej Bystrice. „Naša pohybová skladba je určená dvom generáciám cvičeniek s dominujúcou zložkou moderne poňatej rytmickej gymnastiky a tanečného aerobiku, ktorý je doplnený technikou cvičenia s náčiním. Pohybová skladba je ovplyvnená emotívnou hudbou populárnych svetových interpretov ako Black Eyed Peas, Madona, Beyonce a Milk end Sugar,“ uviedla spoluautorka pohybovej skladby Emília Fialová. Slovenská výprava bude mať celkovo 160 členov. Vedúcimi projektu sú Viera Miklášová a Emília Fialová.

História medzinárodného gymnastického festivalu (Internationales Deutsches Turnfest) s účasťou viac ako 55 000 cvičencov sa v Nemecku traduje od roku 1948 v štvorročných intervaloch. Od roku 1994 sú na festivale okrem súťaží zaradené aj nesúťažné prehliadky gymnastických a tanečných skladieb s medzinárodnou účasťou. Na tomto podujatí už v roku 2009 s veľkým úspechom vystúpila tanečná skupina TAXIS zo Skalice.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Ekval IT 2024: Bez feministov to nepôjde S menopauzou sa na Slovensku k lekárovi nechodí – ženy v tichosti trpia doma

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.