Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. augusta 2017 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Slovak Floorball Cup 2K17 s rekordnou účasťou!

BRATISLAVA 2. augusta 2017 – 2. ročník najväčšieho florbalového turnaja na Slovensku, Slovak Floorball Cup 2K17, sa uskutoční v termíne od 24.-27. augusta 2017 v Bratislave. Turnaja sa zúčastní rekordný počet tímov – 108, ktoré si zahrajú v šiestich kategóriách – Muži PRO, muži, ženy, juniori, dorastenci a mladší žiaci! Prekonať hranicu sto tímov sa doposiaľ nepodarilo žiadnemu inému slovenskému florbalovému turnaju.

Do Bratislavy zavítajú tímy až z 13 krajín, ktorými sú: Slovensko, Česko, Poľsko, Maďarsko, Ukrajina, Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Holandsko, Francúzsko, Rusko, Turecko. Uplynulého prvého ročníka sa zúčastnilo 41 tímov zo 7 krajín.

SFC 2K17 chystá niekoľko noviniek. Druhý ročník Slovak Floorball Cupu 2K17 podporila v pozícii generálneho partnera slovenská lotériová spoločnosť TIPOS.

Do prestížnej mužskej PRO kategórie prijal pozvanie účastník play-off švajčiarskej extraligy – Kloten-Bülach Jets, či popredné české tímy – Tatran Střešovice, FBC Ostrava. Svoju premiéru na medzinárodnej scéne zažije turecká výprava z klubu FGSK, ktorá vyslala do Bratislavy juniorský a ženský tím.

Účastníci turnaja sa môžu tešiť na pripravovaný koncert Majka Spirita na Magio pláži, farebný beh v spolupráci s Farbám neujdeš, dve turnajové párty, grilovačku, bezplatné vstupy do muzeí a galérii, bezplatný vstup do ZOO, zľavnené vstupy na kúpalisko Tehelné pole.

Každý účastník turnaja dostane zadarmo kľúčenku s logom turnaja ako aj špeciálny účastnícky náramok vyrobený na spôsob hudobných festivalov.

Turnaj Slovak Floorball Cup 2K17 sa odohrá v siedmich halách – Elán, Mladosť, Dom Športu, Mlyny, PKO, FTVŠ, Hant aréna. Všetky finálové zápasy sa odohrajú v Hant aréne, ktorá ma kapacitu približne 5 000 divákov.

Hrať sa bude opäť na jednom špeciálnom florbalovom povrchu značky Gerflor, na ktorom sa odohrávajú zápasy svetového šampionátu alebo kvalifikácii. Účastníci si budú môcť zmerať sily medzi sebou aj v nájazdovej súťaži Shootout Challenge, po ktorej víťazná dvojica získa hodnotné florbalové ceny.

Ďakujeme našim partnerom, že s nami vytvárajú najväčšiu florbalovú udalosť na Slovensku:
slovenská lotériová spoločnosť TIPOS, RadioLan, Florbal4u.com, INTERSPORT, Mesto Bratislava, Sencor, ZOO Bratislava, Birell, PLANEO Elektro, McDonald’s, Hodinárstvo Emili, Faust Agency, Bratislavský samosprávny kraj, FIT UP!, FRAM Consulting, Avepharma, OC Central, Tempish, Rozhlas a televízia Slovenska, SlovakFloorball.sk, Sport7, TA3, TASR, TV JOJ, Webnoviny.sk, SITA, bratislavaden.sk

K téme

Súťaž kamenných predajní Visa Slovak Top Shop 2023 vyhrala čokoládovňa LYRA z Ivanky pri Nitre Kráľovná z téglika oslavuje 70 rokov. Ako sa z tresky v majonéze stal gastronomický klenot Slovákov?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.