Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. decembra 2017 Ekonomika od PRservis.skSITA Diskusia()

Slováci sa môžu zapojiť do inovatívneho kolektívneho investovania

BRATISLAVA 11. decembra 2017 – Prémiová hotelová skupina Falkensteiner Hotels & Residences otvára online financovanie na Slovensku.

  • inovatívne financovanie prostredníctvom špeciálnej platformy Finnest.com robí z hostí investorov
  • fixné ročné úroky vo výške 4 %, dodatočný 50 % bonus pri vyplácaní úrokov v poukazoch
  • Investície začínajú od 1000 EUR, doba splatnosti predstavuje 5 rokov
  • osobitné VIP-výhody pre investorov (zľavy, bezplatné prenocovania)

Oddnes môžu investori prostredníctvom finančnej platformy Finnest.com investovať do spoločnosti Falkensteiner Hotels & Residences – hotelovej skupiny prevádzkujúcej 32 zariadení luxusnej 4- a 5-hviezdičkovej kategórie v šiestich krajinách (Slovensko, Rakúsko, Česko, Chorvátsko, Taliansko a Srbsko). Firma vykazuje ročne viac ako 1,7 milióna prenocovaní v 4620 izbách a patrí k vedúcim hotelovým značkám v oblasti prázdninového hotelierstva. Hotelová skupina Falkensteiner dosiahla naposledy manažovaný ročný obrat presahujúci 160 miliónov eur.

Investície začínajú od 1000 EUR, doba splatnosti predstavuje 5 rokov. Ak si investor nechá vyplatiť úroky vo forme poukazov, pridá mu Falkensteiner 50 % bonus. Napríklad z ročných úrokov vo výške 400 EUR sú poukazy v hodnote 600 EUR. Okrem toho dostanú všetci investori s investíciou od 5000 EUR špeciálny VIP-bonus s mnohými výhodami ako upgrade, špeciálne zľavy a iné benefity, napríklad bezplatné prenocovania. „Z investorov robíme hostí a zo stálych hostí investorov – ideálny doplnok tradície našej firmy, v ktorej bol hosť odjakživa stredobodom našej pozornosti“, hovorí Erich Falkensteiner, spolumajiteľ a predseda dozornej rady spoločnosti FMTG – Falkensteiner Michaeler Tourism Group. K 32 exkluzívnym hotelom skupiny Falkensteiner patrí aj hotel Bratislava v hlavnom meste Slovenska. Od dnešného dňa nájdu potenciálni investori všetky ďalšie informácie na www.finnest.com/sk/.

Platforma Finnest.com ponúka od roku 2015 úspešne profesionálne spojenie kolektívneho investovania a klasického bankového financovania podnikov. V porovnaní s inými finančnými platformami sú priemerné sumy transakcií výrazne vyššie a predstavujú v priemere milión eur. „Pomocou nášho jedinečného modelu oslovujeme cielene etablované stredné podniky, ktoré boli doteraz takmer výlučne odkázané na bankové úvery“, hovorí Günther Lindenlaub, spoluzakladateľ Finnest.com. Finnest.com vyhľadáva svoje projekty len v okruhu najziskovejších stredných podnikov so silnou bonitou a dlhoročným etablovaným obchodným modelom. „Hotelová skupina Falkensteiner dokonale zapadá do profilu našich investorov: tradičná, finančne silná spoločnosť s dobrou bonitou, ktorá si môže dovoliť vyplácať dobré úroky a vie optimálne využiť vernosť zákazníkov získanú pri kolektívnom investovaní“, dodáva Günther Lindenlaub zo spoločnosti Finnest.com. Aktuálne financovanie je už treťou kampaňou na www.finnest.com/sk.

K financovaniu prostredníctvom platformy Finnest.com priviedla hotelovú skupinu Falkensteiner Hotels & Residences nezvyčajná motivácia. „Finančná situácia hotelovej skupiny Falkensteiner je už teraz veľmi dobrá. Tešíme sa, že môžeme našim súčasným aj možným budúcim zákazníkom ponúknuť možnosť priamo sa podieľať na našom úspechu“, dodáva Otmar Michaeler, spolumajiteľ a CEO spoločnosti FMTG – Falkensteiner Michaeler Tourism Group.

O spoločnosti Falkensteiner Michaeler Tourism Group

Spoločnosť FMTG – Falkensteiner Michaeler Tourism Group je jednou z vedúcich súkromných firiem v oblasti cestovného ruchu v šiestich európskych krajinách. Zastrešuje oblasti Hotels & Residences s dnešnými 32 štvor- a päťhviezdičkovými hotelmi a rezidenciami, FMTG Development a poradenskú činnosť v oblasti cestovného ruchu Tourismusberater Michaeler & Partner. Firma vykazuje ročne viac ako 1,7 milióna prenocovaní v 4620 izbách a s preukázanou „dobrou bonitou“ dosiahla naposledy manažovaný ročný obrat presahujúci 160 miliónov eur.

O spoločnosti Finnest

Spoločnosť Finnest GmbH so sídlom vo Viedni je fintech-firma pôsobiaca vo všetkých nemecky hovoriacich krajinách a na Slovensku, ktorá sa špecializuje na financovanie renomovaných stredných podnikov. Cez Finnest.com prešlo za posledných 24 mesiacov viac ako 15 miliónov eur. Priemerná investícia na jedného investora dosahuje momentálne okolo 7000 EUR.

K téme

Takmer polovica populácie považuje investovanie stále za komplikované. Na trh prichádza nový, jednoduchší spôsob prostredníctvom tzv. mikroinvestovania Broker Consulting ako prvá spoločnosť na Slovenskom finančnom trhu ponúka klientom realitný fond INVESTIKA

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ekonomika

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.