Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. júla 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Sledujte spravodajstvo z letných olympijských hier na Aktuálne.sk

BRATISLAVA 26. júla – Spravodajský server Aktuálne.sk, ktorý patrí k lídrom mienkotvorného spravodajstva na Slovensku pripravil pre svojich návštevníkov atraktívnu sekciu venovanú letným olympijským hrám v Londýne 2012. V špeciálnej sekcií nájdu čitatelia okrem informácií priamo z dejiska letných olympijských hier aj podrobný prehľad súťažných disciplín, výsledkový servis ako aj detailný harmonogram zápolenia slovenských olympionikov.

„Letné olympijské hry v Londýne vnímame ako vrchol tohtoročnej športovej sezóny a patrične k tomu pristupujeme aj v spravodajskom pokrytí tejto celospoločensky významnej udalosti. Čitatelia Aktuálne.sk si tak na jednom mieste nájdu komplexne spracované informácie z dejiska hier s aktuálnymi výsledkami súťaží a rozsiahlymi fotogalériami“, hovorí Jozef Matej, šéfredaktor Aktuálne.sk.

A keďže spravodajský server Aktuálne,sk je mediálnym partnerom Slovenského olympijského výboru a Slovenského olympijského tímu myšlienky olympijského hnutia šíri aj obľúbenou interaktívnou formou. Všetci tí, ktorí majú chuť súťažiť, môžu preveriť svoje znalosti v olympijskom kvíze a vyhrať niektorú z oficiálnych cien Slovenského olympijského tímu.

Najaktuálnejšie informácie z letných olympijských hier nájdete priamo v sekcií Londýn 2012 na adrese http://aktualne.atlas.sk/londyn-2012/

o Aktuálne.sk (www.aktualne.sk) Aktualne.sk je mienkotvorný spravodajský server na Slovensku s unikátnym obsahom, investigatívnymi témami a bohatou štruktúrou. Poskytuje spravodajské informácie z domova, zo sveta, ekonomiky, športu aj kultúry. Mimoriadne obľúbeným typom obsahu sú pravidelné on-line rozhovory a blogy osobností slovenského politického i spoločenského života.

o Centrum Holdings (www.centrumholdings.sk)
Centrum Holdings je internetová mediálna spoločnosť aktívna v krajinách strednej a východnej Európy (Slovensko, Česká republika a Chorvátsko). Na Slovensku oslovíme mesačne viac ako 2 milióny užívateľov. Spoločnosť prevádzkuje on-line médiá Atlas.sk, Centrum.sk, Mapy.sk, Wanda.sk, Žena.sk, Pobox.sk, Aktuálne.sk, Dnes.sk a mnohé ďalšie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Vyberáte si MBA? Kľúčovým faktorom je zahraničná spolupráca Na desatoro zodpovedného hrania pozor aj počas sviatkov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.