Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. februára 2015 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Skupina MOL hlavným sponzorom Norberta Michelisza na WTCC´15

BRATISLAVA 13. februára – Skupina MOL, vedúca ropná a plynárenská spoločnosť, bude hlavným sponzorom tímu Zengő Motorsport a automobilového pretekára Norberta Michelisza počas WTCC už štvrtý rok po sebe. Táto spolupráca vychádza z firemnej filozofie Skupiny MOL, ktorou je podpora najlepších talentov, vrátane športovcov, pri dosahovaní ich cieľov.

Skupina MOL bude pokračovať v úspešnom partnerstve s tímom Zengő Motorsport a maďarským automobilovým pretekárom Norbertom Micheliszom. „Sme radi, že podporujeme Norberta ako jedného z najlepších automobilových pretekárov na WTCC a poháňame jeho ambíciu stať sa svetovým šampiónom. Je to ideálne partnerstvo, keďže Norbert Michelisz, rovnako ako naša spoločnosť, prekonáva svojich konkurentov pomocou svojej odvahy, disciplíny a ambicióznosti,“ vysvetľuje Dominic Köfner, viceprezident a riaditeľ korporátnej komunikácie Skupiny MOL. Skupina MOL má k motoristickému športu blízky vzťah. Jej člen Panta Distribuzione S.p.A. je oficiálnym dodávateľom paliva pre WTCC.

Ambícia rásť poháňa Michelisza aj Skupinu MOL
Norbert Michelisz a Skupina MOL majú v konkurencii na medzinárodnom poli rovnaké ambície. Michelisz vstúpil do motoristického športu netradičným spôsobom, na tréning využíval herné simulátory. „Neustále prekonávam sám seba v snahe dosiahnuť môj celoživotný cieľ byť najlepší. Skupina MOL mi poskytuje maximálnu podporu, keďže ambície a prekonávanie výziev sú kľúčové hodnoty aj ich spoločnosti,“ povedal Norbert Michelisz, jazdec WTCC. Michelisz minulý rok skončil na WTCC štvrtý, sezónu po tom, čo v roku 2013 dosiahol sedem pódiových umiestnení. V roku 2015 už po štvrtý raz štartuje na WTCC s podporou Skupiny MOL.

Podpora mladých talentov ako záväzok Skupiny MOL
Spolupráca s Norbertom Micheliszom je v súlade s firemnou stratégiou spoločnosti. Potvrdzuje myšlienku a záujem Skupiny MOL podporovať mladé talenty v napĺňaní ich celoživotných snov. „Naša spoločnosť má ambície vstúpiť na nové trhy a rýchlo rásť na medzinárodnom poli. Preto v našej oblasti neustále vyhľadávame mladých a nadaných ľudí, vrátane športovcov, k čomu využívame naše ocenené náborové programy,“ dodal Dominic Köfner.

O Skupine MOL
Skupina MOL je integrovaná, nezávislá, medzinárodná ropná a plynárenská spoločnosť so sídlom v Budapešti. Pôsobí vo viac ako 40-tich krajinách a zamestnáva takmer 29 000 ľudí po celom svete. Prieskumné, ťažobné a výrobné činnosti spoločnosti MOL vychádzajú z vyše 75-ročných skúseností v oblasti uhľovodíkov. V súčasnosti Skupina Mol vlastní výrobné závody vo ôsmich štátoch a prieskumné a ťažobné aktíva v trinástich štátoch. Okrem toho v Maďarsku, na Slovensku a v Chorvátsku prevádzkuje štyri rafinérie a dva petrochemické závody pod integrovaným vedením dodávateľského reťazca. Spoločnosti patrí aj vlastná sieť vyše 1700 čerpacích staníc v 11-tich krajinách strednej a juhovýchodnej Európy.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Sting: My songs, kritikmi oceňované svetové turné pridáva ďalšie koncerty vrátane Bratislavy WOOD & Company predstavuje po 30 rokoch novú vizuálnu identitu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.