Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. septembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Skupina Markíza s najvyššími trhovými podielmi za posledné roky

BRATISLAVA 11. septembra – Skupina Markíza (Markíza, Doma, Dajto, FOOOR) zaznamenala v utorok 10. septembra 2013 v strategickej cieľovej skupine 12-54 celodenný trhový podiel 43,7 %, čo je najvyššia hodnota od 25. januára 2008. V prime-time dosiahla trhový podiel 48,7 %, ktorý bol najlepším výsledkom od 20. decembra 2009.
K rekordnému výkonu skupiny Markíza prispeli v TV Markíza okrem Televíznych novín najmä najsledovanejšie slovenské seriály súčasnosti Búrlivé víno a Chlapi neplačú, v TV Doma obľúbené romantické seriály Sultán, Sila a Perla Orientu, v TV Dajto priniesol rekordné výsledky sledovanosti zápas Slovensko – Bosna a Hercegovina a v TV FOOOR zabodovali kultový sitcom Rodina Addamsovcov či zábavná šou Partička.

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

fi;bl

K téme

Auto na dovolenku: „Kombíky“ si kupuje takmer tretina ľudí Letné cestovanie so Železničnou spoločnosťou Slovensko je tu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.