Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
92545_new project 2.jpg
17. marca 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

SKSI presúva členské schôdze Regionálnych združení

17.3.2020 – Na základe nariadenia a rozhodnutia krízového štábu SR  pre šíriace sa infekčné ochorenie na našom území Slovenská komora stavebných inžinierov oznamuje svojim členom dočasné zrušenie všetkých členských schôdzí Regionálnych združení SKSI, ktoré boli plánované v jednotlivých regiónoch začiatkom apríla. Do odvolania sú zrušené aj všetky ďalšie aktivity spojene so združovaním osôb.

Zároveň Vás chceme informovať o obmedzenom fungovaní Úradu a regionálnych kancelárií, ktoré predbežne pracujú do 23. marca 2020 v obmedzenom režime.  Zamestnancov môžete kontaktovať na mobilných telefónoch alebo mailom. S ohľadom na bezpečnosť osôb, je potrebné si osobné stretnutie dohodnúť vopred a len v bezodkladnom prípade.

Bezpečnosť členov komory a našich zamestnancov je pre nás dôležitá, preto si Vás dovoľujeme požiadať o dodržiavanie všetkých pokynov štátu a v prípade osobného stretnutia s našimi zamestnancami aj nosenie ochranných pomôcok, hlavne rúška na tvár.

Kontakty na našich zamestnancov nájdete TU

Ďakujeme za pochopenie.

Informačný servis

K téme

Až 77 % odborníkov tvrdí, že ľuďom nezáleží na energetickej úspore domu, hlavne, aby bol lacný Inžinierska cena 2020 – Poznáme víťaza najlepšej diplomovej práce

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.