Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. septembra 2012 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Skontrolujte si svoje zdravie vo vybraných Tesco obchodoch

BRATISLAVA 27. septembra – Aj vo vašom meste si môžete v piatok 28. septembra nechať zadarmo zmerať krvný tlak, hladinu cholesterolu a vypočítať BMI (body mass index), ktorý prezradí, či máte správnu hmotnosť a netrpíte nadváhou alebo dokonca obezitou. Merať sa bude vo vybraných Tesco obchodoch. Spoločnosť Tesco Stores SR sa takto opäť pripája k oslavám Svetového dňa srdca.

Kardiovaskulárne ochorenia, vrátane ochorenia srdca a mozgovej príhody, môžu spôsobiť predčasné úmrtie. Každý rok zapríčinia smrť až 17,3 milióna ľudí a tento počet neustále stúpa. Aj preto sa lekári rozhodli pripomínať si každoročne Svetový deň srdca a upozorňovať verejnosť na riziká vzniku ochorení srdca či riziká vzniku infarktu.

Práve pri príležitosti Svetového dňa srdca si môžete v piatok 28. septembra vo vybraných predajniach Tesco Stores SR nechať zmerať hladinu cholesterolu, hodnoty krvnom tlaku, obvod pása či zistiť BMI. Tieto údaje vám môžu dať včasnú informáciu o vašom zdraví. Zároveň priamo na mieste získate okamžite informácie o možnostiach prevencie kardiovaskulárnych ochorení a o zdravom životnom štýle. Tesco Stores SR sa takto pripája k podujatiu neziskových organizácií Svetová federácia srdca a Slovenská liga za prevenciu a liečbu kardiovaskulárnych ochorení Srdce srdcu.

„Sme radi, že môžeme našim zákazníkom sprostredkovať údaje o ich zdravotnom stave a informácie od odborníkov o tom, ako žiť zdravšie a udržiavať sa v dobrej kondícii. Spoločnosť Tesco Stores SR dlhodobo podporuje zdravý životný štýl, ako jeden z prvých reťazcov sme tiež zaviedli na potravinách Tesco značiek jednoduchšie a prehľadné nutričné značenie.“ povedala Zuzana Lošáková manažérka komunikácie, Tesco Stores SR.

Obchody Tesco, kde vám zmerajú hodnoty cholesterolu, krvný tlak, obvod pása, BMI, prípadne podiel tuku v tele:

Lekárne na plochách v Tesco Extra:
Tesco Trnava, Veterná ul.
Tesco Bratislava – Lamač, Lamačská cesta
Tesco Bratislava – Zlaté Piesky, Cesta na Senec
Tesco Banská Bystrica, Zvolenská ul.
Tesco Zvolen, Obchodná ul.
Tesco Košice, Trolejbusová ul.

Vstupné priestory hypermarketov Tesco:
Hypermarket Tesco Dolný Kubín, Aleja Slobody
Hypermarket Tesco Dunajská Streda, Hlavná ul.
Hypermarket Tesco Liptovský Mikuláš, Kamenné pole
Hypermarket Tesco Poprad, Teplická Cesta
Hypermarket Tesco Trebišov, ul. M. R. Štefánika
Obchodný dom Bratislava My, Kamenné nám
Hypermarket Tesco Bratislava – Petržalka, Panónska cesta

Dátum a čas merania: 28. septembra 2012 v čase od 10.00 do 17.00 hod.

Spoločnosť Tesco Stores SR, a. s., člen Zväzu obchodu a cestovného ruchu SR, vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje 126 obchodov, z toho 5 obchodných domov, 24 expresov, 60 hypermarketov, z toho 8 Extra, 37 supermarketov a 17 čerpacích staníc. Prevádzkuje tiež dve distribučné centrá na potraviny v Beckove a v Prešove a štyri obchodné centrá Galéria v Bratislave-Lamači, Trnave, Nitre a Dunajskej Strede, v ktorých je vyše 150 obchodov so zameraním najmä na módu, obuv, doplnky, ako aj široké spektrum služieb vrátane občerstvenia a možností zábavy najmä pre deti. So svojimi vyše 9 700 zamestnancami patrí spoločnosť Tesco k najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku. Základom filozofie spoločnosti Tesco je poskytnúť zákazníkovi najvyššiu kvalitu za najlepšiu cenu a stať sa obchodom pre všetkých.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Elektrobicykle a zima? Krásne to k sebe pasuje, stačí sa o ne starať! Desatoro bezpečnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.