Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
88313_aftesale_s_pohodou 676x380.jpg
5. júla 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

ŠKODA rozdá na Pohode tisíce alkoholtesterov

  BRATISLAVA 5. júla 2018

ŠKODA Service hliadky rozdajú na Pohode vyše 13 000 testerov na alkohol
Motorizovaní návštevníci festivalu sa tak presvedčia, že môžu bezpečne odcestovať domov

Od prvého dňa 22. ročníka hudobného festivalu Pohoda 2018 budú na príjazdových cestách a vo festivalovom areáli patrolovať ŠKODA Service hliadky. Návštevníkom Pohody rozdajú vyše 13 000 alkoholtesterov. Touto praktickou pomôckou spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko a jej sieť autorizovaných servisov prispeje k tomu, aby sa návštevníci najväčšieho festivalu na Slovensku dostali bezpečne domov a odviezli si len pozitívne zážitky. Pohoda Festival 2018 sa začína už tento štvrtok na trenčianskom letisku a potrvá do 8. júla.

Trenčiansky Festival Pohoda navštevuje ročne okolo tridsaťtisíc ľudí. Tento rok tri ŠKODA Service hliadky budú najmä motorizovaným návštevníkom Pohoda Festivalu 2018 už pred otvorením podujatia pri vstupe do areálu, ako aj počas ďalších dní vo festivalovom areáli rozdávať vyše 13 000 praktických alkoholesterov*. Návštevníci najväčšieho letného festivalu na Slovensku sa tak ešte pred nasadnutím za volant auta môžu otestovať, či budú môcť bezpečne šoférovať domov. Organizátori Pohoda Festivalu 2018 v spolupráci so spoločnosťou ŠKODA AUTO Slovensko a jej sieťou autorizovaných servisov tak chcú prispieť k väčšej bezpečnosti nielen samotných návštevníkov festivalu.

Na Pohoda Festivale 2018, ktorý sa začína už vo štvrtok 5. júla a skoční sa v nedeľu 8. júla, vystúpi vyše 150 umelcov a skupín z 30 krajín sveta. Celkovo čaká na návštevníkov vyše 300 hudobných, tanečných alebo divadelných vystúpení a rôznych performance.

Najväčší hudobný festival na Slovensku má dobré meno aj v zahraničí. Svedčí o tom sedem nominácii na ceny European Festival Awards, ocenenie za eko-prístup Green Operation Award a miesto medzi desiatkou aktuálne najlepších európskych festivalov podľa britského denníka Telegraph.

* Alkoholtester Test&Drive je určený na súkromné použitie a nie je výrobkom certifikovaným na meranie množstva alkoholu.

K téme

Po cestách stále jazdia vodiči po vplyvom alkoholu, škodu spôsobenú iným od nich poisťovňa vymáha späť Rozprávkové prázdniny klopú na dvere

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.