Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86598_skoda challenge 2017_1 676x451.jpg
19. decembra 2017 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

ŠKODA Challenge: poznáme najlepších servisných pracovníkov a predajcu roka 2017

BRATISLAVA 19. decembra 2017 – Do ôsmeho ročníka vedomostnej súťaže ŠKODA Challenge 2017 sa zapojilo 150 pracovníkov z celej servisnej a predajnej siete ŠKODA na Slovensku. Najlepší servisní pracovníci a predajca, ktorých sme spoznali v národnom finále začiatkom decembra, si prevzali ocenenia na slávnostnom večere v Prahe. Zároveň si vybojovali postup do medzinárodného finále, ktoré sa uskutoční v apríli 2018.

„Kvalitu a komplexnosť služieb považujeme za rozdielové kritérium, ktoré často rozhoduje o priazni našich zákazníkov. Som rád, že servisní pracovníci a predajcovia, ktorí sa do súťaže zapojili, preukázali vysoké nasadenie a kvalitné výkony. Moje poďakovanie patrí nielen všetkým súťažiacim, ale aj školiteľom a zmluvným partnerom, pretože aj vďaka nim napredujeme. Víťazom želám veľa úspechov v medzinárodnom finále. Verím, že potvrdia našu reputáciu z predchádzajúcich rokov a naďalej budeme patriť k najlepším a najprofesionálnejším servisným a predajným pracovníkom na svete,“ hovorí Ing. Marek Růžička, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

V národnom kole 8. ročníka vedomostnej súťaže ŠKODA Challenge súťažilo 150 servisných pracovníkov a predajcov z autorizovanej siete ŠKODA na Slovensku. Slávnostné vyhlasovanie víťazov sa uskutočnilo začiatkom decembra, prvýkrát spolu s českým národným finále v Prahe. Súťažilo sa v piatich kategóriách. Tradičné kategórie Servisný poradca, Diagnostický technik, Vedúci náhradných dielov a Predajca v tomto ročníku doplnila kategória Servisný technik. Súťažiaci najskôr absolvovali korešpondenčné kolo, z ktorého šesť najúspešnejších kandidátov z každej kategórie bolo pozvaných do národného finále.

O tom, že súťaž prispieva k vyššej kvalite popredajných služieb, svedčia aj umiestnenia v niektorých kategóriách. Napríklad v kategórii Servisný poradca prvé miesto získal Andrej Šimko z trnavskej spoločnosti RM JET, ktorý vlani v tejto kategórii obsadil druhé miesto. Rovnako vlaňajšie druhé miesto zdokonalil v tomto roku na víťazstvo v kategórii Predajca Marek Kollár zo spoločnosti Todos Bratislava a z tretieho miesta na prvé v kategórii Vedúci náhradných dielov sa posunul aj Miloš Mlích zo spoločnosti  Todos Žilina. Premiérovým víťazom kategórie Servisný technik sa stal Gabriel Kormúth zo spoločnosti AUTOCOMODEX TRNAVA a kategóriu Diagnostický technik ovládol Jaroslav Kaprálik zo spoločnosti IMPA Dolný Kubín.

Víťazi národného kola budú reprezentovať Slovensko v medzinárodnom finále ŠKODA Challenge, ktoré sa uskutoční na budúci rok v apríli. Slovenskí zástupcovia sa v medzinárodnom finále pravidelne umiestňujú na popredných pozíciách.

ŠKODA Challenge je vedomostná súťaž, do ktorej sa môžu zapojiť všetci servisní technici, poradcovia, resp. každý zamestnanec pracujúci v oblasti servisu a predaja. Hlavnou myšlienkou podujatia je nájsť najlepších pracovníkov servisu aj predaja na celosvetovej úrovni. Prostredníctvom tejto súťaže sa zároveň ŠKODA usiluje zvyšovať štandardy kvality poskytovaných služieb.

Spoločnosti AUTO ŠKODA Slovensko pomáha vlastné školiace stredisko v Nitre. Jeho hlavným cieľom je zvyšovať kvalitu predajných a popredajných služieb autorizovaných partnerov ŠKODA v technických aj netechnických činnostiach. Počas deviatich rokov svojej existencie jeho školitelia, ktorí prešli dôkladným vzdelávaním v Mladej Boleslavi, preškolili už vyše 17 000 pracovníkov servisnej a predajnej siete na Slovensku.

 

 

 

K téme

Škoda Auto Slovensko oslavuje hokejové majstrovstvá sveta akčnými modelmi Drive UNIQA urýchľuje vybavenie škôd, aj keď ich dramaticky pribúda – týka sa to najmä udalostí po živelných pohromách

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.