Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
102257_sita foto 676x449.jpg
9. augusta 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

SITA agentúra spustila vynovený fotoservis

9.8.2023 – SITA Slovenská tlačová agentúra pokračuje v zlepšovaní svojich služieb a aktuálne spustila novú podobu spravodajského fotoservisu. Služba dostupná na doméne foto.sita.sk má zásadné zmodernizované používateľské prostredie a výkonný vyhľadávací nástroj.

„Hlavnou motiváciou na redizajn fotoservisu bolo zdokonalenie používateľského prostredia po technickej aj vizuálnej stránke. Nové rozhranie používateľom výrazne uľahčí prácu s aktuálnym spravodajstvom,“ približuje dôvod zmeny výkonný riaditeľ SITA Branislav Kmeť.

Prihlásenie pod jedným kontom, lepšia orientácia a zdokonalené vyhľadávanie

Možnosť prihlásenia do fotoservisu a textového spravodajstva pod jednou adresou, redakciou preddefinované vyhľadávania k top udalostiam, fotografie z konkrétnej udalosti zoskupené pod spoločným náhľadovým obrázkom s informáciou o počte dostupných fotografií, zväčšené náhľady fotografií, zdokonalené vyhľadávanie a rozšírený archív zabezpečí používateľom lepšiu orientáciu v obrazovom spravodajstve.

Budeme radi ak prejavíte záujem o viac informácií o možnostiach služby a podmienkach jej používania a obrátite sa cez kontaktný formulár na obchodné oddelenie SITA, alebo e-mailom na obchod@sita.sk.

Budeme radi, ak prejavíte záujem o viac informácií a oboznámite sa s možnosťami používania služby prostredníctvom kontaktného formulára nášho obchodného oddelenia tu, alebo e-mailom na obchod@sita.sk.

Informačný servis

K téme

Daňová odborníčka Grant Thornton: Ak má štát efektívnejšie vyberať dane, musí viac pracovať s dátami a cieliť na problematické firmy Z minima spravil maximum: Muž stavil 2 € a vyhral v MonacoBet online kasíne 2600 €

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.