Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
92516_gettyimages 1142533480 676x451.jpg
12. marca 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Sieť potravín KRAJ pokračuje v rýchlom raste. Nová predajňa pribudne už aj v Trenčíne

12.3.2020 – Sieť potravín Kraj cez víkend otvára prvú predajňu v Trenčíne. Pôjde v poradí už o 22. predajňu tejto značky. Zákazníci v nej nájdu produkty s vysokou kvalitou za primeranú cenu, regionálne produkty, ale aj potraviny vhodné pre ľudí s potravinovou intoleranciou.

Novú prevádzku potravín KRAJ nájdu zákazníci od soboty na Liptovskej ulici 3 v Trenčíne. Pôjde tak o šiestu predajňu tejto siete za hranicami hlavného mesta. Sieť moderných potravín si zakladá na spokojnosti svojich zákazníkov, ktorých počet denne narastá.

Kvalitné potraviny od lokálnych výrobcov

V novej predajni zákazníci nájdu široký výber kvalitných produktov najmä od lokálnych výrobcov a farmárov. Podiel slovenských výrobkov na pultoch KRAJa dosahuje takmer 60 percent a neustále sa zvyšuje. „Zákazníci si v KRAJi zvykli na širokú ponuku od domácich výrobcov a pestovateľov. Záleží nám na kvalite a pôvode potravín, ktoré ponúkame. Aj naša nová trenčianska predajňa bude ponúkať široký výber kvalitných potravín predovšetkým zo Slovenska, a to za primeranú cenu,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti TERNO real estate Stanislav Čajka.

KRAJ myslí aj na ľudí s intoleranciami

Prvá predajňa KRAJ bola otvorená v marci 2018 a stala sa jednou z najrýchlejšie rastúcich sietí na Slovensku. KRAJ ako prvý koncept na Slovensku priniesol spojenie troch hlavných potrieb zákazníkov pod jednu strechu – komplexný a pohodlný rodinný nákup za dobré ceny, kvalitnú ponuku od slovenských výrobcov a v neposlednom rade aj produkty pre spotrebiteľov s potravinovými intoleranciami, či zdravotnými a stravovacími obmedzeniami. Dbá na kvalitu potravín a ich lokálnosť.  „Moderný koncept obchodov si rýchlo získal obľubu u zákazníkov, vďaka čomu sa nám darí rásť. Pod značkou KRAJ budú postupne pribúdať obchody po celom Slovensku,“ uzavrel Stanislav Čajka.

O spoločnosti TERNO real estate

Spoločnosť TERNO real estate aktuálne prevádzkuje viac ako 100 predajní Terno a Moja Samoška. V marci 2018 predstavila prvú predajňu pod názvom KRAJ, v súčasnosti ich už prevádzkuje 22 a plánuje ďalšiu expanziu.

Informačný servis

K téme

AURES Holdings rozširuje vedenie, spoločným generálnym riaditeľom skupiny sa stal Petr Vaněček Pevnejšie zdravie už pre 3 200 detí. Obľúbená sieť supermarketov je aj dobrým susedom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.