Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89269_titulna foto 676x451.jpg
16. novembra 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Šalenu náladu na oslavách 4. narodenín Bory Mall spôsobili Kandráčovci

Že sa východniari vedia zabávať sa ukázalo v najzápadnejšom nákupnom centre na Slovensku. Bory Mall sa z nováčika stalo po 4 rokoch už tradičným nákupno-zábavným centrom. Na narodeninovú oslavu sa prišli zabaviť desaťtisíce ľudí. Koncert Kandráčovcov strhol davy, ľudia spievali aj tancovali.

Štvrté výročie oslávilo lamačské centrum už tradične veľkou narodeninovou tortou, skvelým programom a žiariacim ohňostrojom. Podávalo sa dokonca aj vychladené pivko netradičných remeselných pivovarov a návštevníci si mali možnosť pochutiť aj na mäsových dobrôtkach. Pripravená bola ako vždy aj zábava pre deti.

„Tešíme sa z roka na rok stúpajúcej návštevnosti. No najviac nás motivujú pozitívne ohlasy a spätné väzby od našich návštevníkov. Snaha prinášať užitočné służby, nové značky, inšpiratívne podujatia je zúročená stále živšou a rozrastajúcou sa zónou. Chceme naďalej prinášať okrem atraktívnych nákupov aj možnosti príjemného a užitočného trávenia času pre celú rodinu”, dodal marketingový manažér Bory Mall Marian Hornyák.

Návštevníci obľúbeného centra sa stretli na oslavách aj s hercami z TV JOJ a šikovné deti z folklórnych súborov predviedli svoje tanečné a hudobné vystúpenia. Asi najviac sa ľudia potešili dlhým koncertom s ľudovou hudbou „šalenych” Kandráčovcov. Ich hity ako Nečakaj ma, milá alebo Šaleny východ a ďalšie sa ozývali naprieč priestrannými chodbami Bory Mall, ktoré boli plné zabávajúcich sa ľudí.

K téme

Kvôli moci sú schopní čohokoľvek! Kaufland otvoril v Šamoríne nový K Park, na Slovensku postavil už 12 moderných ihrísk

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.