Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89269_titulna foto 676x451.jpg
16. novembra 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Šalenu náladu na oslavách 4. narodenín Bory Mall spôsobili Kandráčovci

Že sa východniari vedia zabávať sa ukázalo v najzápadnejšom nákupnom centre na Slovensku. Bory Mall sa z nováčika stalo po 4 rokoch už tradičným nákupno-zábavným centrom. Na narodeninovú oslavu sa prišli zabaviť desaťtisíce ľudí. Koncert Kandráčovcov strhol davy, ľudia spievali aj tancovali.

Štvrté výročie oslávilo lamačské centrum už tradične veľkou narodeninovou tortou, skvelým programom a žiariacim ohňostrojom. Podávalo sa dokonca aj vychladené pivko netradičných remeselných pivovarov a návštevníci si mali možnosť pochutiť aj na mäsových dobrôtkach. Pripravená bola ako vždy aj zábava pre deti.

„Tešíme sa z roka na rok stúpajúcej návštevnosti. No najviac nás motivujú pozitívne ohlasy a spätné väzby od našich návštevníkov. Snaha prinášať užitočné służby, nové značky, inšpiratívne podujatia je zúročená stále živšou a rozrastajúcou sa zónou. Chceme naďalej prinášať okrem atraktívnych nákupov aj možnosti príjemného a užitočného trávenia času pre celú rodinu”, dodal marketingový manažér Bory Mall Marian Hornyák.

Návštevníci obľúbeného centra sa stretli na oslavách aj s hercami z TV JOJ a šikovné deti z folklórnych súborov predviedli svoje tanečné a hudobné vystúpenia. Asi najviac sa ľudia potešili dlhým koncertom s ľudovou hudbou „šalenych” Kandráčovcov. Ich hity ako Nečakaj ma, milá alebo Šaleny východ a ďalšie sa ozývali naprieč priestrannými chodbami Bory Mall, ktoré boli plné zabávajúcich sa ľudí.

Odporúčané články

Neverím, že to môžu byť len prázdne slová Ovládate reč emócií?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies