Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. apríla 2015 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Sadrokartónová doska Activ´Air

BRATISLAVA 16. apríla – Interiér je miesto, kde trávime až 85 % času. Či už doma, v kancelárii, obchodných centrách, športových zariadeniach, školách alebo škôlkach. A práve preto by sme mali myslieť na kvalitu vnútorného ovzdušia.

Nová sadrokartónová doska od spoločnosti Rigips prispieva k čistote vnútorného ovzdušia tak, že eliminuje koncentrácie formaldehydu až o 70 percent. Jej unikátnosť a účinnosť spočíva v revolučnej technológii Activ’Air® , ktorá dokáže túto látku zo vzduchu nielen zachytiť, ale aj rozložiť na neškodné látky, pričom nedochádza k ich spätnému vylučovaniu.

Activ´Air® predstavuje moderné, ekologické, ekonomické a v neposlednom rade dlhodobé riešenie, ako bývať zdravšie. „Molekuly formaldehydu sú oveľa menšie, ako sú póry na tomto materiáli. Aj keď sa nám zdá, že je hladký a nepriepustný, je ľahko priedušný. Pri tom, ako vzduch prúdi okolo dosky, dostáva sa zároveň aj do nej. Máme odskúšané, že sa dosiahne až 70-percentné zníženie koncentrácie formaldehydu v miestnosti, ak je použitý na meter kubický priestoru meter štvorcový tejto dosky,“ hovorí Ing. Juraj Mlynarčík, manažér Technickej akadémie Rigips.

Dosku RB Activ´Air® je možné použiť na všetky typy konštrukcií, kde sa pracuje s bežnými sadrokartónovými doskami (podhľadoch, priečkach či predsadených stenách) a jej montáž nevyžaduje žiadne zvláštne technologické postupy.

„Sadrokartónové dosky Activ’Air® odporúčame do detských izieb, spální, kancelárií, zdravotníckych zariadení a škôlok, jednoducho všade tam, kde sa kladú vyššie nároky na kvalitu ovzdušia,“ vysvetľuje odborník na sadrokartón Ing. Róbert Vinca zo spoločnosti Rigips.

Výhodou je tiež cenová dostupnosť, nenáročná montáž, široká využiteľnosť a extra dlhá funkčnosť – špecializovaná doska vydrží chrániť váš domov neuveriteľných 50 rokov!
Účinnosť technológie Activ’Air® bola overená akreditovanými laboratóriami EUROFINS a Vito podľa ISO 16000-23 a aj meraním Štátnym zdravotným ústavom v Prahe.

Rigips, významný výrobca a dodávateľ sadrokartónových systémov, priniesol na trh sadrokartónovú dosku s technológiou Activ’Air® ako trvalé riešenie na skvalitnenia ovzdušia v interiéri. Viac informácií nájdete na: www.activ-air.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Sadrokartónová doska Activ´Air Pozvite priateľov na večeru a pochváľte sa tajomstvom japonských majstrov kuchyne

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.