Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. novembra 2017 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

S Bičanom o 1 000 000 eur naposledy!

BRATISLAVA 23. novembra 2017 – Hra o Niké je jediná televízna relácia na Slovensku, ktorá ponúka megavýhru 1 000 000 eur. Moderátor Andrej Bičan ju však uvedenie už onedlho po posledný raz. Vstupenkou do hry sú žreby Hra o Niké, a tie sa v pobočkách Niké rýchlo míňajú. Budete to vy, kto sa bude ešte pred Vianocami tešiť z astronomickej výhry?

Hra o Niké priniesla obrovskú zmenu do života mnohým Slovákom. Desiatky z nich si kúpili nové bývanie, auto či dopriali vytúženú dovolenku. Viaceré výhry sa priblížili k sume 100 000 eur a pani Anna zo Zvolena si na Miliónovom kolese vytočila dokonca 500 000 eur. Zo skromne žijúcej dôchodkyne sa tak behom pár minút stala jedna z najbohatších žien na Slovensku. Každé dva týždne napíše Hra o Niké vždy ďalší a osobitý víťazný príbeh. Tentoraz to však bude poslednýkrát. Niekoľko posledných žrebov je k dispozícii v pobočkách Niké do 29. novembra. To je posledný deň, kedy môžete udržať svoju životnú šancu – stať sa milionárom.

Chcete zabojovať o 1 000 000 eur? Viac informácií nájdete tu.

K téme

Sledovanosť večerných Správ RTVS prvýkrát prekročila hranicu 14% RTVS: Tajné životy opäť s najvyššou sledovanosťou

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.