Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. júna 2012 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

S ARTISTRY proti starnutiu pleti

BRATISLAVA 7. júna – Je všeobecne známe, že naša pleť starne. Rýchlosť tohto procesu však môžeme ovplyvniť a vrátiť tak čas. Proces starnutia pleti zapríčiňujú ako vplyvy vonkajšie tak aj vnútorné. Za starnutie spôsobené vnútornými vplyvmi označujeme prirodzený proces, ktorý do značnej miery závisí na jedinečnej genetickej výbave každého človeka. Proti starnutiu pleti spôsobenému z 90 % vonkajšími vplyvmi, je možné účinne bojovať. Zdravšiu, mladistvejšiu a žiarivejšiu pleť dosiahnete vďaka správnej starostlivosti a výrobkom, ktoré pleť ochraňujú pred slnkom, hydratujú a naplnia ju antioxidantami.

ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ Intenzívne sérum s obnovovacím účinkom
Intenzívne sérum s obnovovacím účinkom je vysokošpecializovaná kúra pre nočnú starostlivosť o pleť, ktorá sa používa štvrťročne pre posilnenie prirodzenej schopnosti pleti regenerovať poškodenia spôsobené zaťažením okolitého prostredia a pomáha predchádzať viditeľným známkam predčasného starnutia. Viditeľných výsledkov je možné dosiahnuť už za 14 dní.

Doporučená MOC: 276,57 

ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ Zjasňujúca esencia
Objavte najmodernejšiu rozjasňujúcu technológiu kombinujúcu prírodné ingrediencie so silnými antioxidantami, ktorá jemne a prirodzene rozjasňuje pleť. Už pri používaní kratšom ako dva týždne má pleť zjednotený tón, pokožka bude jasnejšia a bude vyzerať mladšia.

Doporučená MOC: 52,57 

ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ Emulzia s vitamínom C a výťažkom z divokého jámu
Intenzívny prípravok proti vráskam je určený pre zrelú pleť a slúži k obnoveniu mladistvého vzhľadu. V zložení je obsiahnutý vysoko účinný dvojzložkový systém, ktorý umožňuje aktiváciu zložiek až po ich zmiešanie. Vďaka tejto inovácii je možné už pri krátkodobom používaní dosiahnuť výnimočné výsledky. Testy preukázali, že 100 % testovaných dosiahlo významné potlačenie nápaditosti jemných liniek v okolí očí a pier už po 16 týždňoch používania.

Doporučená MOC: 42,14 

Amway je vedúcou svetovou spoločnosťou v oblasti priameho predaja. V roku 2011 vykázala celosvetové tržby vo výške 10,8 mld. USD. Spoločnosť bola založená v Michigane v USA v roku 1959. V súčasnosti pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta. Celosvetovo s ňou v súčasnosti spolupracuje viac ako 3 mil. vlastníkov podnikania Amway. V súčasnosti ponúka spotrebiteľom viac než 450 položiek, ktoré zahŕňajú výrobky kozmetiky značky ARTISTRY™, výživové doplnky značky NUTRILITE™, výrobky starostlivosti o telo (Satinique™, Glister™, Hymm™, Tolsom™) a starostlivosti o domácnosť (L.O.C.™ a SA8™).

Ďalšie informácie na: www.amway.com, www.amway.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Cirque du Soleil Entertainment Group confirms closing of sale transaction and emergence from creditor protection Záujem o podnikanie rastie, hlavne medzi mladými ľudmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.