Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. augusta 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS:Trhový podiel rozhlasových programových služieb vzrástol na 32 %

BRATISLAVA 20. augusta – Trhový podiel rozhlasových programových služieb RTVS (Rádio Slovensko, Rádio Regina, Rádio Devín, Rádio_FM a Rádio Patria) na slovenskom rozhlasovom trhu vzrástol v prvom a druhom štvrťroku 2012 v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka na 32 %, cez víkendy dokonca na viac ako 35 %.
Rádio Slovensko je stále druhou najpočúvanejšou rozhlasovou stanicou v krajine a od pozície trhového lídra ho delí len jedna desatina percenta. Vyplýva to z najnovších výsledkov národného prieskumu spotreby, médií a životného štýlu MML – TGI spoločnosti Median SK za obdobie od 9. 1. 2012 do 24. 6. 2012 (1. a 2. kvartál 2012) v parametri „počúval včera“. Rádio Slovensko dosiahlo v tomto období podiel na trhu (share) 20,2 %.
V trenčianskom a nitrianskom regióne je najpočúvanejšou rozhlasovou stanicou Rádio Slovensko, ktoré je v celoslovenskom meradle lídrom na trhu ráno (v čase 7.00 – 9.00), predpoludním (10.00 – 11.00), v čase obeda (12.00 – 14.00 hod.) a počas víkendov v časoch 6.00 – 14.00 a 17.00 – 19.00 hod.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

K téme

Značka Orion oslavuje 110 rokov svojej existencie. Na výročie prišla s novinkou, ktorú si Slováci okamžite obľúbili Nový Kaufland v Bytči je 80. predajňou, ktorú reťazec otvoril na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.