Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. septembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS:Premiér Robert Fico hosťom Sobotných dialógov na Rádiu Slovensko

BRATISLAVA 21. septembra – Po dlhých mesiacoch váhania, sporov a prešľapovania na mieste by sa eurozóna mohla vydať na úplne novú cestu. Šéf eurokomisie volá po silnej a akčnej federácii národných štátov, ministri zahraničných vecí uvažujú o europrezidentovi a spoločnej armáde, šéf ECB zasa napriek nesúhlasu nemeckej Bundesbanky otvoril trezory centrálnej banky pre zadlžené krajiny eurozóny. Napriek tomu sa Európa ešte stále z dlhovej krízy nedostala a opasky si tak musí utiahnuť aj Slovensko – vláda od nás žiada stále viac a viac: na daniach, odvodoch či správnych poplatkoch. Opozícia však vládny balíček označuje za smrtiaci koktail pre našu ekonomiku a prebúdzajúci sa učitelia či lekári zasa vláde odkazujú, že uťahovania opaskov už majú dosť a žiadajú vyššie platy.

V Sobotných dialógoch s Braňom Dobšinským bude o aktuálnom dianí v eurozóne, ako aj na Slovensku diskutovať predseda vlády SR Robert Fico – v sobotu krátko po 12-tej hodine na Rádiu Slovensko.

Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

Na Liptove budú majstrovská Slovenska v saunovaní Vokálny highlight roka. ‚Songs We Know‘ v Bratislave

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.