Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. júna 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Zoči voči na Jednotke s Richardom Dírerom

BRATISLAVA 25. júna – Slovensko má v ostatnom čase za sebou niekoľko potravinových škandálov. Dokáže štát garantovať, aby potraviny, ktoré kupujeme v obchodných reťazcoch, boli naozaj kvalitné a aby sa na stôl domácností nedostávali výrobky, ktoré škodia zdraviu ľudí? Zákon o verejnom obstarávaní núti školské jedálne nakupovať čo najlacnejšie výrobky, iný zákon im zasa prikazuje variť čo najkvalitnejšie. Je možné zosúladiť tieto dva protichodné zákony tak, aby na to nedoplácali deti, stravujúce sa v školských jedálňach? Zoči voči moderátorovi Richardovi Dírerovi odpovie minister pôdohospodárstva SR Ľubomír Jahnátek, riaditeľ Štátnej veterinárnej a potravinovej správy Jozef Bíreš, odborníčka na zdravú výživu Alžbeta Béderová, vedúca Sekcie regionálneho školstva Ministerstva školstva SR a odborníčka na stravovanie detí v školských jedálňach Silvia Tokárová, vedúca školskej jedálne Spojenej školy Novohradská v Bratislave Alžbeta Kasáková a vedúca školskej jedálne v Seredi Eva Veľká.

Sledujte reláciu Zoči voči v utorok 26. júna 2012 o 21.00 hod. na Jednotke.

Diváci môžu počas relácie posielať svoje e-maily na zocivoci@stv.sk

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.