Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. júna 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Zoči voči na Jednotke s Annou Vargovou

BRATISLAVA 11. júna – Rozhlas a televízia Slovenska vysiela aj tento utorok spoločensko-politickú diskusiu s obecenstvom Zoči voči. Témy, ktoré hýbu Slovenskom a problémy, ktoré vás trápia.
Mali by mať ľudia rovnakého pohlavia na Slovensku možnosť uzavrieť registrované partnerstvá a prípadne si adoptovať deti do spoločnej výchovy? Do akej miery toleruje slovenská spoločnosť pojem „inakosť“? A ako sa na problém pozerajú zástancovia tradičnej rodiny? Zoči voči moderátorke Anne Vargovej odpovedia poslanci NR SR Martin Poliačik (SaS) a Richard Vašečka (OĽaNO), Romana Schlesinger z občianskeho združenia Queer Leaders Forum a Anton Chromík z Fóra kresťanských inštitúcií.
Sledujte Zoči voči s Annou Vargovou v utorok 12. júna 2012 o 21.00 hod. na Jednotke.
Diváci môžu počas relácie posielať svoje e-maily na adresu: zocivoci@stv.sk

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;bl

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.