Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. júna 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Zoči voči na Jednotke s Annou Vargovou

BRATISLAVA 18. júna – Slovenská republika má zaplatiť v hotovosti do trvalého eurovalu stámilióny eur. Vláda na druhej strane ohlasuje výrazné šetrenie, ktoré sa dotkne peňaženky každého Slováka. Oplatí sa pomáhať z vlastného vrecka zadlženým európskym krajinám ako Grécko a Španielsko a je ohrozená spoločná európska mena EURO? Zoči voči moderátorke Anne Vargovej odpovie štátny tajomník Ministerstva financií SR Vasil Hudák, predseda SaS Richard Sulík, Peter Staněk z Ekonomického ústavu SAV a vydavateľ a šéfredaktor portálu EurActiv.sk Radovan Geist.
Sledujte reláciu Zoči voči v utorok 19. júna 2012 o 21:00 na Jednotke.
Diváci môžu počas relácie posielať svoje e-maily na zocivoci@stv.sk

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.