Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. októbra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS získala prvú cenu na festivale Tourfilm 2012 v Karlových Varoch

BRATISLAVA 5. októbra – Na jubilejnom 45. ročníku festivalu turistických a cestovateľských filmov Tourfilm 2012 v Karlových Varoch získal jednu z hlavných cien dokumentárny film CESTY SLOVENSKOM režiséra Tomáša Hulíka, ktorý vyrobil Rozhlas a televízia Slovenska v koprodukcii so spoločnosťou ARTpoint.

Slávnostné odovzdávanie cien víťazom festivalu Tourfilm 2012, najstaršieho festivalu filmov s turistickou tematikou, sa bude konať dnes večer na slávnostnej Gala Award Ceremony TOURFILM 2012 v Grandhoteli Pupp v Karlových varoch. Dokumentárny film o Slovensku, ktorý zobrazuje nový pohľad na našu krajinu, si odnáša 1. cenu v kategórii Najlepší televízny dokumentárny a publicistický film do 60 minút. Na festivale tento rok súťažilo celkovo 656 filmov a multimédií zo 136 krajín sveta.

Dokumentárny film Cesty Slovenskom uviedla RTVS v premiére na Dvojke v závere minulého roka a v repríze začiatkom septembra 2012. Trailer dokumentárneho filmu Cesty Slovenskom si môžete pozrieť na tejto adrese: http://www.youtube.com/watch?v=DmQJq6meAUM

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.