Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. apríla 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Zabodovala na Výročných cenách ZAI

BRATISLAVA 26. apríla – Redaktor a moderátor Rozhlasu a televízie Slovenska Roman Bomboš získal na dnešnom udeľovaní Výročných cien Zväzu autorov a interpretov populárnej hudby (ZAI) v Bratislave prvú cenu v kategórii Hudobný redaktor roka. Spolu s ním boli na Výročnú cenu ZAI v tejto kategórii nominovaní aj hudobní redaktori Slovenského rozhlasu Soňa Horňáková, Vlado Franc a riaditeľ Umeleckých programových služieb Slovenského rozhlasu Rastislav Andris. Rozhlas a televízia Slovenska bola nominovaná aj v kategórii Rozhlasová stanica roka.
Zväz autorov a interpretov populárnej hudby v snahe podporiť rozvoj domácej hudobnej scény sa rozhodol oceniť tých, ktorí najväčšou mierou prispievajú ku kultivovaniu hudobného trhu. ZAI dnes udelil ceny v kategóriách Rozhlasová stanica roka, Hudobný redaktor roka, Festival roka, Usporiadateľ roka a Klub roka. Pri tejto príležitosti zväz udelil aj Cenu za dlhodobú celoživotnú podporu slovenskej hudby v médiách bývalému dlhoročnému zamestnancovi Slovenského rozhlasu a hudobnému skladateľovi Pavlovi Zelenayovi.

Mgr. Richard Šümeghy
Hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bl;tk

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.