Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. marca 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Vyvrcholenie predvolebných diskusií RTVS

BRATISLAVA 26. marca – Dnes večer vyvrcholí séria diskusií, ktoré RTVS pripravila pred prezidentskými voľbami 2014. Posledný večerný duel kandidátov, ktorí postúpili do druhého kola, odvysiela synergicky Jednotka, Dvojka a Rádio Slovensko naživo z Bratislavského hradu o 20:15. Duel moderujú Martin Strižinec spolu s Branislavom Dobšinským. Súbežné vysielanie prezidentského duelu na Dvojke bude pre nepočujúcich divákov tlmočené do posunkovej slovenčiny.
Pred duelom sa predstaví Symfonický orchester Slovenského rozhlasu (SOSR), ktorý zahrá suitu Dolu Váhom. Skladba sa stala ústredným motívom predvolebného vysielania RTVS Slovensko volí prezidenta. Diriguje šéfdirigent SOSR Mário Košik.
Viac informácií k voľbám nájdete aj na stránke http://slovensko.rtvs.sk/clanok/prezidentske-volby-2014-v-rtvs/prezidentske-volby-2014-v-rtvs.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.