Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. júla 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Vyhlásenie k technickým problémom počas finále MS

BRATISLAVA 14. júla – Počas včerajšieho priameho prenosu z Majstrovstiev sveta vo futbale viacerí diváci zaznamenali v prvom polčase finálového zápasu posunutý komentár, ktorý predbiehal obraz približne o dve sekundy. RTVS v snahe preniesť naživo atmosféru z finálového zápasu MS vyslala svojho komentátora Marcela Merčiaka priamo do dejiska MS, technický problém preto vznikol na trase Brazília – Slovensko.
Zvukový posun sme začali okamžite riešiť a ešte počas prvého polčasu sme problém odstránili. Podobný problém zaznamenali aj iné európske televízie, ktoré priniesli samostatný komentár z miesta diania šampionátu.
Pripomíname, že RTVS počas MS v Brazílii za mesiac odvysielala 63 bezproblémových prenosov v HD nielen v televízii, ale aj na špeciálnom webe futbal.rtvs.sk, pričom sme nezaznamenali žiadne technické problémy. Preto nás osobitne mrzí, že sa tento problém vyskytol pravé počas finálového zápasu. Všetkým futbalovým fanúšikom a divákom RTVS sa ospravedlňujeme.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Bratislavský chlapčenský zbor v Opere SND prezradí tajomstvá ľudského hlasu Objavte Poloniny vďaka unikátnym zážitkom. Tradičné remeslá, nedotknutá príroda a rusínsky temperament

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.