Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. marca 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Volebná nedeľa s RTVS

BRATISLAVA 31. marca – Správy RTVS si v povolebnú nedeľu zaplo14,8% ľudí pri obrazovkách, čo je druhý najvyšší výkon v aktuálnom roku 2014. Správy RTVS tak sledovalo 272 tisíc divákov. S mimoriadnym diváckym
záujmom sa stretlo aj povolebné vysielanie pravidelnej diskusnej relácie O 5 minút 12, keď bola Jednotka lídrom na trhu. Martin Strižinec s hosťami analyzoval výsledky prezidentských volieb. Reláciu sledovalo 348- tisíc divákov (podiel na trhu 31,3%). Reláciu simultánne prenášalo aj Rádio Slovensko.
Rozhovor víťaza prezidentských volieb Andreja Kisku priniesla RTVS svojim divákom v nedeľnom prime time na Jednotke. Prvé slová novej hlavy štátu sledovalo v televízii 267-tisíc divákov (podiel na trhu 12,25%). Rozhovor neskôr v plnom znení odvysielalo aj Rádio Slovensko. „Cením si obrovské úsilie mojich kolegov, ktorí pripravovali volebné vysielanie. Veľmi ma teší, že ich prácu ocenili aj diváci a poslucháči, čo sa pretavilo do výsledkov sledovanosti,“ povedal generálny riaditeľ RTVS Václav Mika.
„Mesiace práce tímu spravodajstva a ďalších zložiek RTVS na volebnom vysielaní a hlavne divácky záujem nám dokazujú, že v televíznom aj v rozhlasovom vysielaní verejnoprávne spravodajstvo poskytuje jedinečný kvalitný obsah, o ktorý je záujem,“ povedal Lukáš Diko.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.