Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. decembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

RTVS: Verejnoprávna jednotka s najvyššou sledovanosťou v 2013

BRATISLAVA 9. decembra – V uplynulom týždni v hlavnom vysielacom čase dosiahla verejnoprávna Jednotka rekordný divácky záujem. Zaznamenala 10,8 % podiel na trhu, čo predstavuje zatiaľ najvyššiu hodnotu v roku 2013 mimo obdobia hokejových majstrovstiev sveta.

Bratislava 9. decembra 2013

Piatok patril šou Milujem Slovensko, ktorú si zaplo až 505-tisíc divákov (podiel 24 %1), vďaka čomu dosiahla najvyšší počet divákov od svojho vzniku. V piatkovom hlavnom vysielacom čase Jednotka získala podiel 17,3 %, čo predstavuje najvyšší piatkový podiel v hlavnom vysielacom čase za rok 2013.

V sobotu zaznamenal najvyššie sezónne hodnoty program pre domácich majstrov Postav dom, zasaď strom, ktorý videlo až 218-tisíc divákov (podiel 15,2 %).
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou dosiahli sledovanosť 301- tisíc divákov (podiel 14,5 %) a zaznamenali druhé najvyššie hodnoty sledovanosti od svojho štartu.

Správy RTVS o 19:00 si v nedeľu zaplo až 289-tisíc divákov (podiel 13,2 %), ich sledovanosť bola na úrovni najvyššej dosiahnutej hodnoty v r. 2013. Úspech zaznamenalo aj nové Počasie RTVS s priemernou týždennou sledovanosťou 224-divákov (podiel 10,5 %). Nové Počasie RTVS si v sobotu pozrelo rekordných 284-tisíc divákov.

Diváci si tiež obľúbili projekt Slovensko 2013 Advent na Dvojke, najvyššiu sledovanosť zaznamenal koncert Kandráčovcov z Malej scény Štátneho divadla v Košiciach, keď si ho pozrelo 81-tisíc divákov (podiel 3,7 %).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt;fi

K téme

Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.